Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Televizyonu düğmesinden kapattım

fenn

Öne çıkan mesajlar

internet daha kötü ama en azından nerelere girebileceğimi, neleri kapatabileceğimi daha iyi biliyorum. istediğim şeyi istediğim zaman açıyorum falan. karşılaştırılamaz aslında.
televizyon izlememeyi kelime oyunu izlemem dışında ben de çok uzun süredir gerçekleştiriyorum. süferim.
Sosyal ağlarda paylaş

televizyonu sadece uyuyayım diye açık bırakıyordum eskiden. onda da hep ntvspor açık oluyordu. sonra bir gece rüyamda osasuna kayserispor maçında, osasunanın sol bekiyken sakatlandım bıraktım izlemeyi. yani göremedim sağlık görevlilerini de herif çift daldı uyandım lan direk. sakatlanmışımdır heralde.

şimdi bilgisayardan ya film açıyorum ya dizi falan işte uyumak için. mis.
Sosyal ağlarda paylaş

Laraken said:

televizyonu sadece uyuyayım diye açık bırakıyordum eskiden. onda da hep ntvspor açık oluyordu. sonra bir gece rüyamda osasuna kayserispor maçında, osasunanın sol bekiyken sakatlandım bıraktım izlemeyi. yani göremedim sağlık görevlilerini de herif çift daldı uyandım lan direk. sakatlanmışımdır heralde.

şimdi bilgisayardan ya film açıyorum ya dizi falan işte uyumak için. mis.

Şunu sadece rainymood app iyle yenebildim ben ya, tabletten aciyorum sabaha kadar şakır şakır. Rainymoodu nasil yencem hicbir fikrim yok tabi ki. :-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...