Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

awesome games done quick

Cuce

Öne çıkan mesajlar

sabonis said:

1 veya 1'den fazla bölümü oynamadan geçmenin normal olduğunu savunmak ve herkesin yaptığını iddia etmek, biraz bakındım da, yeterli olan facepalm bulamadım...

konsept oyun mekaniklerini kullanarak, en hızlı şekilde oyunu bitirmek değil mi?

ben mi yanlış anlıyorum?
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Abi speedrun işte bunlar herifler var olan en hızlı yönleri ile bitiriyorlar oyun, orda oyunun hakkını vermek değil marifet yani. Öyle değerlendirme.

Zaten belirtiyor adamlar

ya hakkını vermesini beklemiyorum. mesela hitman eski oyun, ai falan gerizekalı gayet, adam ai'n beyinsizliğinden yararlanıp çatır çatır 2 dakkada mission bitiriyor ve komik de oluyor, ama adam oynuyor.

diğeri oynamadan sadece dümdüz yürüyerek bölüm geçiyor resmen glitch kullanıp.

bence arada dağlar kadar fark var açıkçası

zaten chat'ten de anlayabilirsin, mark of the ninjada bi sürü kişi laf edip durdu böyle run mı olur diye.
ha öte yandan, adam o glitchleri kendi bulduysa helal olsun, o ayrı. ama saçmalık yani böyle oyun "oynamak".
Sosyal ağlarda paylaş

Loxias said:

sabonis said:

1 veya 1'den fazla bölümü oynamadan geçmenin normal olduğunu savunmak ve herkesin yaptığını iddia etmek, biraz bakındım da, yeterli olan facepalm bulamadım...

konsept oyun mekaniklerini kullanarak, en hızlı şekilde oyunu bitirmek değil mi?

ben mi yanlış anlıyorum?

mekanik? duvarın içinden geçmek, uçmak, duvarlar arasından teleport olmak falan mark of the ninja mekanikleri mi? hmmm mantıklı.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Loxias said:

sabonis said:

ben mi yanlış anlıyorum?

mekanik? duvarın içinden geçmek, uçmak, duvarlar arasından teleport olmak falan mark of the ninja mekanikleri mi? hmmm mantıklı.

mantık aramıcan abi zaten herif a noktasından b noktası olarak görüyor oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

abi saatlere takılmıycaksın ki zaten? az önce mirror's edge vardı ondan sonra da skyrim gözüküyor işte. sadece yarım saat geç başlamış stream gözükenden ki stream 15 dk offline oldu falan bi ara onun dışında birkaç aksaklık daha olsa 28 dk önce başlaması gayet normal.
Sosyal ağlarda paylaş

Skyrim de full glitch üstüne kurulu.

Bu arada Mirror's Edge baya baya iyiydi. Duvar içinden geçip atladıkları ufak tefek yerler oldu ama onun dışında baya ciddi yetenek gerektiren ve entertaining bir run'dı.

Benim merak ettiğim şey bu adamlar necidirler, ne iş yaparlar, ne halt ederler hayatlarında? Oturup bir oyunu sonsuz kere oynayıp her seferinde daha çabuk bitirmeye çalışmak, daha yeni glitch'ler bulmaya çalışmaya falan kasmak, nedir? Bunun bir getirisi falan oluyor mu adamlara, pro player gibi falan? Pek sanmıyorum ama?
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Benim merak ettiğim şey bu adamlar necidirler, ne iş yaparlar, ne halt ederler hayatlarında? Oturup bir oyunu sonsuz kere oynayıp her seferinde daha çabuk bitirmeye çalışmak, daha yeni glitch'ler bulmaya çalışmaya falan kasmak, nedir? Bunun bir getirisi falan oluyor mu adamlara, pro player gibi falan? Pek sanmıyorum ama?

bagislarla ya da twitch'den gelen subs/reklam paralariyla gecimini saglayabileni var. cosmo ve siglemic gibi daha populer oyuncularin topladigi bagislar dudak ucaklatabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...