Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hastaya dokunmayan türbanlı doktor

fenn

Öne çıkan mesajlar

yanlız ben bişeyi merak ediyorum dizide ders yapılan yer tıp fakültesi? köpek gibi çalışarak öss kasarak bilmemne falanla gelinmiş tıp fakültesi? karı hanginiz doktor olucak bilmemne diye tribe girip laf söylediği zaman kızın ağlayarak dışarı çıkması vs kursmu lan burası? bumudur yani? yok ben yapamıcam diyip dekana hocam kaydımı sildirmek istiyorum mudur?

onu geçtim zaten mantıken böyle sıkmabaş model bi hatunun ürolog olupta oo ekrem bey sizinkide palamut gibiymiş diyebileceğini zannetmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

KuddusiMavra said:

50 küsür senelik jinekolog olan kayınpeder mecburi hizmetini Mardin'in ilçesinde yaparken kara kış kıyamet ortasında bacaklarına kadar kanaması olan bir kadın getirilmiş.Kadının acilen doğuma alınması lazımmış fakat kocası benim kayınpederi görünce,"erkek doktorsa olmaz"diyerek kayınpederin tüm ısrarlarına rağmen kadını alıp başka bir ilçeye götürürken kadın yolda kan kaybından ölmüş.Anlatır hep benim kayınpeder yurdumuz insanlarının kalitesini.

bu tarz şeyleri hep duyurouz
evet
hak ediyorlar valla yapcak bir şey yok

hıyarlığı yapan koca, ölen çocuk ve anne. kim neyi hak ediyor, ne doğal seçilimi kim ne konuşuyor? kısaca mal mısınız sorusuna cevap verin.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene ölüyom ağrıdan bi de ökrüsük var.
gece uyuyamıyom falan bi gece dayanamadım s. dedim acile gittim özele. kapalı bi hatun geldi bakıyo falan eli eldivenli, steteskopla bakacak sırtıma falan. steteskopu türbanın dışından takıyor.. sonra başka doktor çağırdı falan o baktı steteskopla gecenin o vakti ..
Sosyal ağlarda paylaş

Eşim 7-8 aylık hamileyken sancıları tuttuğu için aceleyle rastgele bi hastaneye girdik ve hastane tamamen dinci bi hastane doktorların ve personelin çoğu kapalı falan neyse. Ben kapalı açık takmam ama hastane de eşime ultrason yapacakları zaman beni dışarı çıkarttılar. İtiraz ettim onlarda diretti ve dışarı çıktım. O günden sonra bir daha dinci hastanelere gitmiyorum. Göbeğini göreceğim kadın benim eşim yahu. O gün boktan bi sebepten ötürü bir gece yatırdılar ve 250-300 tl köstürmeleri cabası.
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

geçen sene ölüyom ağrıdan bi de ökrüsük var.
gece uyuyamıyom falan bi gece dayanamadım s. dedim acile gittim özele. kapalı bi hatun geldi bakıyo falan eli eldivenli, steteskopla bakacak sırtıma falan. steteskopu türbanın dışından takıyor.. sonra başka doktor çağırdı falan o baktı steteskopla gecenin o vakti ..

keşke elleseydin de kalp krizi geçirseydi
Sosyal ağlarda paylaş

Benim annemde kapalı ama hiç bir zaman böyle yapmaz. Bu türbanlı hatunları "erkekler size bakar. Gördükleri yerde tecavüz ederler " diye diye psikolojileri bozuk sanırım.

İşine öyle de geliyor olabilirler aç tavuk misali
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Benim annemde kapalı ama hiç bir zaman böyle yapmaz. Bu türbanlı hatunları "erkekler size bakar. Gördükleri yerde tecavüz ederler " diye diye psikolojileri bozuk sanırım.

İşine öyle de geliyor olabilirler aç tavuk misali

kapalı var kapalı var abi.

her sakallıyı deden sanma sözü gibi.

olay sacı ortmekte değil beyni örtmekte bitiyor
Sosyal ağlarda paylaş

ben mono olduğum teşhis edildiğinde bayan doktorum sormuştu:

-nasıl bulaştı bu, bi profesyonelle(bildiğiniz orospu) beraber mi oldun?

+hayır, en son yediğim halt ot içmekti toplu olarak. birinden bulaşmıştır dedim ben de.

kıbrıslıydı doktorum,house episoduna dönmüştü biraz ama 7-8 tüp kandan sonra teşhis etmişti. türbanlı bi doktordan aynı başarıyı beklemiyorum açıkcası. yapamaz yani bana öyle geliyo

video için de yorumum: SELF PWNAGE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...