Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sevdiğiniz işi mi yapıyorsunuz?

chrome

Öne çıkan mesajlar

Ben işi seviyorum. Universitede hem beleşe çalışıyordum hem de bin misli daha fazla çalışıyordum, hırpalanıyordum stresten. Şimdi bir ton para alıyorum sadece günde 8 saat çalışıyorum haftasonları çalışmıyorum yılda 50 güne yakın tatil yapıyorum, nasıl sevmiyim ki?

8 senelik üni hayatımda 2 sene tatil yapmadığımı bilirim.

İş yerinde biraz iş yüküm hafif ve inovasyonlara çok kapalı işverenim. Bazı şeylere ikna etmek için çok uğraş veriyoruz ama o da artık eksi tarafı olsun.

İşyeri yolumda da çok trafik oluyor yol çalışmalarından o en büyük sıkıntım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben iste 14 yasimdan beri calisiyorum. 25 yasindayim, calismadigim yaz/kis olmadi. 6-7 senedir isyerindeyim iste, ne bileyim calismaktan baska bir sey bilmiyorum ki ben, pazar gunleri bile calisiyorum. Calismasigim zaman bile dukkani/atolyeyi kolacan etmeye gidiyorum soyle bi salaktan.

Seviyorum iste isimi, hep farkli bi aksiyon var, surekli degisiyor bi seyler. Tek kizdigim sey sana para verince kendini tanri sanan insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

40 tane işi severek yapan insanı bulup canlı canlı yakıp , arada söndürüp can çekişmelerini izlerken derilerini ince bir bıçakla yüzmeye başlayıp kalan yerlerine kolonya döküp en son gözlerine kurbağa sürerek acı çeke çeke gözlerinden mikrop kapa kapa ölmelerini izleyebilirim. Çok mu ağır oldu? 39.2 derece ateşle pazar günü 13 saat dün gece 23'e kadar toplam 8 saat bugün sabah 7de iş başı yine bi 8 saat çalışıyorum da , eğer çok fazla olduysa TW'ler silsin direk banlamasın mümkünse.
Sosyal ağlarda paylaş

sevilir, sevilmez ayrı bir konu; ama sevdiği bir işi yapıp maddi karşılığını da tatmin edici seviyede aldığında insan mutlu oluyor lan bildiğin. o yüzden sevdiğiniz işlerde çalışmak için şartları zorlayın; ama baktınız mayış lazım, o zaman maddi yönü en kuvvetli işe meyil edin.
Sosyal ağlarda paylaş

tereddütsüz evete basmak ne güzel ya=)
bisürü zorluğu olsa da,her gün türlü aksiyonlar kafa yarmalar kusmalar altına yapmalar (bunalr küçük sınıflarda) olsa da,hemşirelik bile öğretiyo zibidiler.bugüne bugün diş çekmişliğim bile var kaç tane.
bazen offflıycak oluyorum ama bakıyorum karşıdan biri koşmuş sarılmış amanınnnnn geçiyo tüm dert tasa=)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben satıştayım, kurumsal satış yöneticisiyim. Nedir derseniz "x" firmasının sattığı ürünün Türkiye'deki büyük firmalara satışı ya da varolan müşteri portföyüne değişik ürünlerle entegre olarak satışı arttırma gibi şeyler..

Şu an retail ya da diğer deyim ile bayi tarafına geçmeye çalışıyorum, biraz da orada belamı bulayım diye, kurumsal satış deneyimim 6 seneyi geçti artık kendini tekrara giriyor bir süreden sonra, bu da beni sıkmaya başladı açıkçası.

Güzel markaların bayi yapıları var bir sürü, iyi de para var. Bayi ile başlayıp daha sonra toptan tarafı yönetirim diye düşünüyorum. Toptan satıştan örnek Sony'de çalışıp Vatan, Teknosa gibi büyük toptancıları yönetmek ya da Unilever'de çalışıp Carrefour, Metro'ya bakmak.

Şu an birkaç marka ile görüşüyorum, teklife göre uygun olan bir yere geçerim diye düşünüyorum, tam ne zaman mutlu olursun derseniz cevabım muhtemelen yurtdışına "expat" olarak gidince olacaktır. Bir süre yurtdışında yaşamış biri olarak ülkemdeki çarpıklıklardan çok sıkıldım, dünya vatandaşı olmayı seviyorum, gidip yaşamayı da isterim seve seve.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

bende sevdiğim iş 2 kez beni yapmasına rağmen seviyorum hala. yine olsa yine yaparım

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/db/BennyTrapp_Montivipera_xanthina_Griechenland_Portrait.jpg/800px-BennyTrapp_Montivipera_xanthina_Griechenland_Portrait.jpg

sen dawkins foundation çalışanıydın değil mi.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

is sevilmez arkadasim
sadece az aci veren is vardir

yok abi press makinasini kontrol etmek, kari kizla dolasmaktan daha zevkli diyeniniz varsa bilmem.

/thread

Önceden x yerinde çalışıyordum çok çalışıyordum tatil yapmıyordum. Şimdi y yerinde çalışıyorum daha fazla kazanıyorum tatilde yapıyorum demek,

Önceden günde 3 kere tecavüz ediyorlardı, şimdi 1 kere tecavüz ediyorlar demek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...