Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

Cons

Öne çıkan mesajlar

şaka bir yana, önümüzdeki yıl kalkacak o yabancı sınırı, ingilteredeki gibi bişeler getirecekler, en azından fatih terim o yönde açıklamalar yaptı. tüpçü, ft ne derse tamam abi der bence.
ama pilan önemli tabi, pilan yaptık biz pilan diye trollemesini bekliyorum ben ünal başganın.
Sosyal ağlarda paylaş

sabri kalsın ya fazla parada almıyor zaten :P oynamasada laf yapmaz işte.

yalnız adamın ilk çıktığı zaman ki maçlarına denk geldim geçen gençken baya bi gelecek vaat ediyormuş ya.18-19 yaşında emre çolak tan falan daha iyi top oynuyormuş.adam her sene gelişmesi gerekir iken gerilemiş aklsfa
Sosyal ağlarda paylaş

futbol nedir öğreten adam yok da o yüzden ülkede

bunların başına hoca diye koydukları adamların kahvede maç izleyen adamlardan çok bi farkı yok çünkü

aynı şekilde hakemlerin de bi yere gelememesi ülkede kafası çalışan adam olmadığından değil düzen yüzünden

en baştan bunların başına yetiştirsin yorumlasın diye gözlemci getiriyorlar, bu herif zamanında beş para etmezin tekiymiş, kim olacak ki yeni hakem yetiştirsin de o hakem adam olsun? kendine benzeyeni beğeniyor onu yükseltiyor.

topçular için de koş oğlum koş gol anca. eğitim verebilecek düzeyde adam yok. olan da bıkıp kaçıyor yapacağınız işe diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayhan'ın yetersizliği biraz da doymuşluğundan ve psikolojik olarak bitikliğinden geliyordu. Yoksa Ayhan bu ülkenin gördüğü en iyi yerli futbolculardan biridir, hatta yabancılar dahil en iyilerinden bile olabilir.

Gerçi BJK'deki çıkışını devam ettiremedi, uzun yıllar istikarlı oynamış olsa da ama olsun. Ben çok beğeniyordum.

BAM üçlüsündeki kötülüğü de yanındaki adamlardan kaynaklı olsa gerek diye düşünüyorum. Normalde en kötü hali bile o kadar kötü bir oyuncu değildi çünkü ya sdf
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Ayhan'ın yetersizliği biraz da doymuşluğundan ve psikolojik olarak bitikliğinden geliyordu. Yoksa Ayhan bu ülkenin gördüğü en iyi yerli futbolculardan biridir, hatta yabancılar dahil en iyilerinden bile olabilir.

Şu andan itibaren ocak dışısın, nickini görünce direkt /ignore çekilmeli..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rating Kurdu'nun edindiği bilgiye göre, Ali Sami Yen Arena'da oynanan ve Star Tv'den canlı olarak yayınlanan Galatasaray - Juventus karşılaşması 42,90 düzeyinde kırılması güç bir izlenme oranı yakalayarak rekor kırdı. Bu rakam Türk Televizyon tarihinin en yüksek ratingi (reyting) olarak kayıtlara geçti.

Şu ana kadar bu izlenme oranını yakalayan hiçbir dizi - film ya da televizyon programının olmadığı öğrenildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...