Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

Cons

Öne çıkan mesajlar

aydın, emre falan dururken niye yekta diyenlere sorayım, siz herhangibir takım yöneticisi olsanız bunları para verip takımınıza alır mısınız?
gitmesi kötü olur yektanın, selçuğun tek alternatifi konumunda adam, ki antalya hazırlık maçlarında/kupada harika oynadı. ya kendisi gitmek istedi düzenli oynamak adına ya da yerine daha iyisini alacak başgan.
Sosyal ağlarda paylaş

guernica said:

aydın, emre falan dururken niye yekta diyenlere sorayım, siz herhangibir takım yöneticisi olsanız bunları para verip takımınıza alır mısınız?
gitmesi kötü olur yektanın, selçuğun tek alternatifi konumunda adam, ki antalya hazırlık maçlarında/kupada harika oynadı. ya kendisi gitmek istedi düzenli oynamak adına ya da yerine daha iyisini alacak başgan.

Yekta'yı az çok biliyoruz, kendi kopmaz Galatasaray'dan. Trabzon da orta saha olarak fena bir takım değil. 2-3 maç fazla oynamak için gitmez
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

Aceace said:

souldarkorn said:

Kayseriden Salih geliyor.

http://www2.sporx.com/futbol/transfer/haber/363657.php

Trabzon'a Yekta gidiyor.

http://www2.sporx.com/futbol/transfer/haber/363658.php

sporx'e dayalı transfer haberi paylaşmak. Hımm.
nerden haber paylasılsa aynı sey soyleniyo ben cozemiyorum bu isi. nerden paylasılsın?

ben de sporx in haberlerini abartılı yaptıgını dusunuyorum ama digerleri de aynısını yapıyo. farklı olanı gosterin de onu okuyalım.

Ya şöyle bir şey var. Sporx yanılmıyorsam 8 kişinin çalıştığı bir firma. 6 ay kadar önce bir arkadaşımı da işten çıkarttılar. Kendi muhabirleri yok. Haberlerini ya ajanstan alıyorlar ya da asparagas uyduruyorlar. Fanatik-Fotomaç'ın haberleri DAHİ sporx'ten daha güvenilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Sporx açık ara en kötü haber kaynaklarından biri ya, dün yaşanan Dany olayı bir numaralı kanıtı işte

Kulüpten gelen bilgi diye haber paylaşıyorlar, haberin Twitter da tek kişinin trollü olduğu ortaya çıkıyor. Tamamiyle kötü iş yapıyorlar.

En güzeli işte resmi açıklama yapılana kadar hiçbir kaynağa inanmamak. Bazı isimler oluyor gerçi Twitter da vs. adamlar sadece gerçekten güvenilir insanlardan duydularsa yazıyorlar vs. O tip adamları bulup takip etmek gerekiyor. Benim Beşiktaş cephesinde güvendiğim birkaç kişi ve arkadaş var işte yetiyor onlar bana :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Türkiye Kupası 19.00 Tokatspor 11'i

Ufuk Ceylan, Semih Kaya, Felipe Melo, Hakan Balta, Albert Riera, Bruma, Emre Çolak, Selçuk İnan, Wesley Sneijder, Burak Yılmaz, Umut Bulut

ufuk ne ya, bu kadar adamı oynattın bari muslerayı da oynat. hiç değilse erayı oynat ufuk ne lan, ufuk yaşıyor muydu
Sosyal ağlarda paylaş

852 15.01.2014 19:05:15 GSRAY GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. ÖDA Özel Durum Açıklaması (Genel) futbolcu görüşme-Endoğan Adili - - -
851 15.01.2014 19:01:06 GSRAY GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. ÖDA Özel Durum Açıklaması (Genel) futbolcu görüşme-Salih Dursun - - -
850 15.01.2014 18:56:00 GSRAY GALATASARAY SPORTİF SINAİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş. ÖDA Özel Durum Açıklaması (Genel) Futbolcu Görüşme-Umut Gündoğan - - -
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...