Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

Cons

Öne çıkan mesajlar

Aceace said:

souldarkorn said:

Kayseriden Salih geliyor.

http://www2.sporx.com/futbol/transfer/haber/363657.php

Trabzon'a Yekta gidiyor.

http://www2.sporx.com/futbol/transfer/haber/363658.php

sporx'e dayalı transfer haberi paylaşmak. Hımm.
nerden haber paylasılsa aynı sey soyleniyo ben cozemiyorum bu isi. nerden paylasılsın?

ben de sporx in haberlerini abartılı yaptıgını dusunuyorum ama digerleri de aynısını yapıyo. farklı olanı gosterin de onu okuyalım.
Sosyal ağlarda paylaş

yekta yı neden verdik anlamadım engin gitti yekta da gitti şimdi orta sahada ceyhun dışında adam kalmadı ki oda pek orta saha sayılmaz.

ayriyetten yekta oynadığı maçlarda kötüde değildi.herhalde kendisi ayrılmak istedi yoksa mantıklı bir açıklaması yok
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

yekta yı neden verdik anlamadım engin gitti yekta da gitti şimdi orta sahada ceyhun dışında adam kalmadı ki oda pek orta saha sayılmaz.

ayriyetten yekta oynadığı maçlarda kötüde değildi.herhalde kendisi ayrılmak istedi yoksa mantıklı bir açıklaması yok

yazlıktan cocukluk arkadaşım sıkı galatasaraylıdır
sanmıyorum kendi isteyecegini ama soyle bi olay var yedekte oturup paslanmasınıda istemem trabzonda banko oynasa kendine çok şey katabilir...
Sosyal ağlarda paylaş

Alınacak olan Veysel Sarı önlibero orijin, Tolgay Arslan ile de görüşmeler sürüyor Hakan'ın bir tık altı bir orta saha. Ceyhun var, Hamit'in de dönüşü önemli. Ama bunların çoğu takviye ve olup olmayacağı kesin değil, mevcut sistem ile uyumlu Yekta'nın hem de bonservisi ile verilmesi hoş olmadı

Yangından mal kaçırır gibi ilk hamlenin ihtiyacımız olmayan bir bölgeye hem de yabancı transferi olarak yapılması can sıkıyor, Hajrovic herhalde yerli olarak oynayacak bu sene olmasa da, bir bildikleri vardır umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...