Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultime Online Hype Train Vol.3

Wolas

Öne çıkan mesajlar

Fransuxa said:

sen nası uniondaydın ya skallia da? bizim guilddi union? Resh,Ivan,Dimitri,Turin falan hepimiz beraberdik senin nick neyd?

Skalliadan bahsediyorum.. :D
hatırladım nicki Olivia idi galiba. bende ordaydım mage charım vardı.

hatta kardeşimde oynuyordu.

yarı vampir yarım mage muhabbeti dönmüştü.
kardeşim küçüktü sen necisin diye sormuşlar oda b cevabı vermiş. uzunca bi süre muhabbeti dönmüştü ventrilloda.
Sosyal ağlarda paylaş

biraz önce oyundayken bilgisayar kapandı.
açtıktan sonra nebula connector çalışmamaya başladı.
tıklayında ekran ageliyor ama içi boş,
username felam görünmüyor.
içi boş
hatta mouse gezerken iz bırakıyor felam.
uo yu, clientı otu boku sildim tekra kurdum yine aynı hata
sanki ekran kartı sorunu gibi
warmı başına bööle bişi gelen
bi yardım
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

çok düşündüm resist konusunu ama işte fazla bir fark yok deniyor 0 resiste adam 64-65 mi ne vurmuş 100 e 60 vurmuş. birde ice robe-fire robe giymek istiosan parry varsa giyemiyormuşsun.

spompas said:

sleepingdeath said:

bu arada nebulanın sayfa şöyle bir şey var

Büyü Yeteneği (Evaluate Intelligence & Inscription & Meditation Bonus): Kendinibüyücüler hiçbir zaman sıradan bir büyücü gibi olamaz. Bu yetenekleri geliştirmiş büyücülerin attığı kendini koruma ve saldırı büyülerinin etkileri, büyülerinin kalıcılığında ve büyüyü gerçekleştirdikten sonra kendini toparlama konusunda sıradan büyücülere göre çok daha üstündürler.

şimdi buna göre pure mage için

eva int
inscript
meditation
anatomy
heal
magery
poisoning

bu builde gitmek mantıklısı sanırım

heal anatomi yerine ben resistle parry kastım
macefighterlar mafedio yoksa
malum pot falan var.

resist dmg düşürmüyor diye biliyorum.

ya resist ya dmg gibi bişi olması lazım
Sosyal ağlarda paylaş

abi bard/mage şeklinde oynuyorum bu veteranda. dragona skill kastırıyorum şu anda da statlarımın ne olması lazım benim? peace/mage/music/medi/vet/taming/lore şeklindeyim şu anda. dragon tameledim. bonded olmasını bekliyorum bonded olduktan sonra heralde peace i silerim.

stat şeklimin nası olması lazım? mage için 125 int mi abanmam lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

medi yerine disco al. dex in vet e bi onemi yok 100 15 110 falan yapabilirsin statları. nasılsa ilshenar dısına cıkmıycan bardla

medi yerine MR olan item takarsın 2 tane yeter zaten. petlerinle ancient lich falan keserken lichin altına poi ya da fire field atmak dısında ve arada cure greater heal atmak dısında mage i kullanmıycan.

ben peace i silmiyodum yani yolda kiirin gorunce alasın gelip alamayınca huzun oluyo koca tameri kas alama sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Fransuxa said:

abi bard/mage şeklinde oynuyorum bu veteranda.
Veteran da oynamaya niyetlimisin ?

valla abi niyetle alakası yok nebulada oynayasım kalmadı artık. spastik bi server. runuoda hoşuma gitti yani. ipy'de oynamaya niyetli insanlar. ondada binek yok. oyundaki tek tutkum altımdaki zos olunca bineksiz server pek aklıma yatmadı. hep beraber de oynayabiliceğimiz bi server yok gibi benim a dediğime insanlar b diyolar. bilmiyorum sen ne diyosun?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...