Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultime Online Hype Train Vol.3

Wolas

Öne çıkan mesajlar

abi valla bende yıllardır adam akıllı bir levellı server arayışı içindeyim. hg den sonra bende almadım açıkçası ultimadan bi tad. 7x sphere serverlardada çok oynadık eğlendik ama hg gibi zevk vermedi bana da hiçbirisi. açanda yok. biz açalım desek onunla uğraşıcak adamda yok :P bulursanız adam akıllı bi runuo oynarım bende sizinle.

uolistte falan veteran 4. sırada şu anda amerikan serverlarının falan hepsinin olduğu sırada. belkide düşündüğümüz gibi değildir lan :P
Sosyal ağlarda paylaş

Ben tavsiye etmiyorum denemesi bedava girin deneyin isterseniz champ yapmak isterseniz öttürürler,adam akıllı pvp yapamazsınız çünkü herkes deli gibi kasmıştır, her tarafta multi accountlar 300 oyuncudan yalnızca 30'u gerçektir belki 15'i herkes easy'ı açıp oradan oraya recall oluyordur kesin malas veya lunada yığılı karakter makroda bırakılmıştır. Ne rp yapabilirsiniz ne de keyifle oyun oynayabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

abi valla bende yıllardır adam akıllı bir levellı server arayışı içindeyim. hg den sonra bende almadım açıkçası ultimadan bi tad. 7x sphere serverlardada çok oynadık eğlendik ama hg gibi zevk vermedi bana da hiçbirisi. açanda yok. biz açalım desek onunla uğraşıcak adamda yok :P bulursanız adam akıllı bi runuo oynarım bende sizinle.

uolistte falan veteran 4. sırada şu anda amerikan serverlarının falan hepsinin olduğu sırada. belkide düşündüğümüz gibi değildir lan :P

Ben daha fazla sphere e dayanamayarak girdim veterana hayırlısı
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

bide musicianship fullenmeden peace heralde bi boka yaramıyo dimi. zaten önce musicianship geliyo. heralde o gm lendikten sonra öbürü abarmaya başlıcak

abi tamer'a hiç music falan kasma eskide kaldı onlar. sana bi tane dragon drake tameleriz biz.

şuan tamerla oynamanın en hızlı yolu warrior-tamer yapmak.

animal tmaing
animal lore
vet
bi combat skill - fence veya sw olur genelde
tactic
anatomy
chivalry
ek 1 skill

bu şekilde bir karakter yaparsan oyundaki tüm moblara kafa atıyorsun direk. biraz iyi item lazım yalnız bunu yapabilmek için. luck+stam+lmc li set, takılara da luck+hit+damage gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tame için milletten yardım iste ederler, olmadı parayla alırız. bende de yok suan peacemaking karakter. 2 şer tane dragon-drake alıp 2sini bonded'a at direk, diğer ikisiyle de bu arada wisplerde falan kasabilirsin çok patates onlar, öbür türlü 3 gün bonded olmalarını bekleyeceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Bonded hayvanın ölmesi--> aynı insanlardaki gibi ölüler dünyasına geçiyor hayvan geri resleyebiliyorsun.
Bonded olmayan hayvanın ölmesi--> direk nalları dikiyor, tamamen yok oluyor.

Bonded olması için hayvanını besleyip 3 gün beklemen gerekiyor, 3 günün sonunda tekrar beslediğinde hayvanın bonded olur. Bu arada ölmemesi gerekiyor bu nedenle genelde insanlar stall'a atar 3 gün çıkarmaz geri.
Sosyal ağlarda paylaş

Fransuxa said:

dediginden çok afedersinde bi bok anlamadım asdjkfh. bonded dediğin bana bağlılık muabbetimi?

Şimdi runuo'da DF diye bir olay var artifact düşürmek için ona gitmek içinde hayvanların bonded olması şart,veterineri de yüksek tutman çok mühim sadece taming lore vs. değil warrior skilli kasarsanız eğer df'de warrior tamer bölümüne atılırsınız haberiniz ola.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

eva bir saatte falan 100 leniyor sanırım makroyla

ben büyük ihtimal 2. ins. karakteri hazırlayacağım da vaktim yok işte oynayacak. bugün yokum, yarın malum yokum, ertesi gün yokum. haftasonu da yoktum.

anca makro falan işte.

5 dakka vakit ayırmaya üşeniyosun abi sen ne ipy sinden bahsediyosun?
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

bingildak said:

eva bir saatte falan 100 leniyor sanırım makroyla

ben büyük ihtimal 2. ins. karakteri hazırlayacağım da vaktim yok işte oynayacak. bugün yokum, yarın malum yokum, ertesi gün yokum. haftasonu da yoktum.

anca makro falan işte.

5 dakka vakit ayırmaya üşeniyosun abi sen ne ipy sinden bahsediyosun?

üşenmek değil ki bu vaktim var girip oynamıyorum değil yani vaktim yok. vaktim olmadı mı hiçbir şey oynayamıyorum asdasd

ipy'i de çalışırken oynadım öyle günde 2-3 saat oynamıyordum yani akşamdan akşama 1-2 saat denk getirebildiğimce
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...