Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultime Online Hype Train Vol.3

Wolas

Öne çıkan mesajlar

abi onu bunu bilmiyorum ben. nebula hype ı scriptleri satın alınmış ve silencer'ın izniyle açılmış lamer tayfanın sahip olduğu bu server şekliyle sona erdi en azından benim için. playerlar arası iletişim artsın diye herşeyi vendorlardan kaldırıyosun hiçbişey düzgün değil bi kere. 4 kişi aynı ekrana girdiğin zaman köpek gibi lag başlıyo. hiçbişey benim istediğim gibi değil en azından. aksiyon olmadığı sürece hadi löyn yürüyün gidip bi yerlerde yatalım denildiği zaman girerim anca heralde.

veteranmıdır nedir orda bakıyorm şimdi can sıkıntısından. en azından ph falan var runuo munuo. pvp serverına girelim orda atalım gazımızı diyorum onada yanaşan yok asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Şu vendor olayı benim de çok canımı sıktı. Oyuncular arası trade'i geliştirmek güzel bi hedef ama bunun için en saçma yol seçilmiş, yasakçı zihniyet direk.

Naparsın, adam gibi bi auction house yazarsın, millet oraya koyar. Şu anki yapıda her vendoru teker teker gezip sattıklarına bakman, ya da sitedeki arama sayfasını kullanman lazım ki, artık o da nasıl yazıldı bilmiyorum ama sürekli patlıyo.

Bana çok koyan bi diğer konu da dökümantasyon. Ulan zebil özel item yapmışsın, hiçbirinin ne olduğu belli değil. Yıllardır Nebula'da oynuyo olmamı gerektiren çok gizli bilgiler midir bunlar? Ya da elaleme sormak zorunda mıyım bu ne diye, kendi yağımda kavrulamayacak mıyım?

Valla şu aşamada yeni oyuncuyu kaçıracak bi yapısı var, hatta yeni UO oyuncusunu geçtim, Nebula'ya yeni gelen eski UO oyuncusunu da kaçıracak bi yapı.

PvP olayına hiç girmiyorum ama benim bildiğim UO PvP'si bu değil.
Sosyal ağlarda paylaş

sphere'de AH falan yapamazlar yahu

öyle derin çözümler aramaya gerek yok.

default vendor itemların değerini düşüreceksin. atıyorum studed vendorda satılan totalde 25 armor veriyorsa player'ın yaptığı 35 verecek. vendorun sattığı katan 15 default dmg'a sahipse player'ın sattığında 20 olacak.

isteyen bulamıyorsa edemiyorsa yine işini vendorda görecek ama eğer pvp'de diğeriyle competitive oynamak istiyorsa gidip playerdan alacak.

şunu düşünmesi 6 dakika falan alır. yapması da 20.

fakat nebula yani, internet kafe tier adamlar/kafalar.
Sosyal ağlarda paylaş

bardlarla champion kasarken bir yandan guildlerin basması, bir yandan championu bitirip power scroll'leri korumaya calısıp bir yandan adamları kesmek gerçekten çok heyecanlı olaylar, şuan bile çoğu oyunda o stresi o eğlenceyi yaşayamazsınız. spherede takılı kalanlar çok şey kaçırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

abi sen aos oynadın mı? böyle ciddi ciddi kasarak ederek, 3-5 saat bakmak demiyorum. ona göre tartışalım.

oynadım birkaç ay, sevmiyorum şahsen.

bildiğimiz alıştığımız UO değil yani. ben alıştığım nostaljik UO'yu seviyorum yoksa derinlik, farklılık vs. arayacak olsam başka oyun oynarım.
Sosyal ağlarda paylaş

RaidenXelRu said:

sdfdsfsdfdf ipy ipy diye kicinizi yirtmayin bence , 3 hafta herkes brit lagimlarinda skill kasio sdfsdfds sonra muzik aletiyle gargoyle kesersiniz bi 3 haftada

çok zevksiz oynuyorsunuz ya oyunları

ben ipy'de 1-1.5 oynadım. baya da güzel karakterler yapmıştım. hiçbir noktada dediğin kadar zevksizleşmedi oyun benim için.

ne pvp'de sadece tek tip adamlar gördüm, ne de bir dungeon'a girip kakılıp kaldım 3 hafta boyunca.

hayır zaten nebula mı ipy mi falan diye bir çelişki de yok ortada. isteyen istediği yerde oynasın, bahsettiğimiz oyun ultima online, sene 2014. kimse öyle oturup ciddi ciddi oynamıyor ki. eğlenmek kakara kikiri için oynuyoruz.

eğlenceli hale getirmek için altyapıyı oyun sağlıyor, sen "kasmalııı, kasmalıııı, daha çok kasmalııııı" diye tribe sokup 2014 yılında 3 hafta bir dungeonda kalıyorsan oyunun senin için sunacağı bir şey yok abi zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...