Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Savas cikmis da haberimiz yok

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Bu konunun Melih Gokcek'le alakasi yok yalniz.
Baskent Dgaz ozellestigi ve on odemeli sayaclardan zarar ettigi icin koyuldu bu kota. Kis gelmeden ucuzken dunya kadar gaz alip, sonra tum kis ucuz dogalgaz kullanmayi engellemeyi amacliyorlar.

Kullandigin kadar ode sisteminde istersen sabaha kadar sonda yak. Parasini odedigin surece karisanin olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

gitse de kurtulsa ankara. 93'te Ankara'ya gittim ben, adam bi süre sonra Büyükşehiri aldı, hala gitmedi. 12 yaşındaydım lan, bugün 32 doldu amk.

20 senedir kabus gibi çöktü şehre, belediye başkanı değil Wheel of Time'daki forsakenlar gibi şerefsiz. Tüm şehri mağdur ediyor, üstüne de lordum çekiyorlar :/
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Dun dogalgaz almaya gittim, kotaniz doldu, 100m3 verebiliyoruz, sonraki ay gelin dediler. Su anda yorganin icindeyim, usudum. Acamiyorum kombiyi adam gibi.

Kucukken dedem anlatirdi, Dunya Savasi ciktiginda her sey kotaya baglanmisti, karneler vermislerdi diye. Inanmakta zorlanirdim 6-7 yasinda ama basima geldi simdi aynisi.

http://forum.paticik.com/thumbnails/247/1ef/f29/bb7/865/8ba/6f5/158/dbb/526/44_450xNULL.jpg

Baska soze gerek yok. Tam yerel secim oncesi boyle olmasi iyi oldu ama.

Büyük başgan çözmüş olayını.

Git üşüme al gazını.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Deathblade said:

Doğalgaz'da %90 üzerinde dışa bağımlıyız.

"PÖRÖ VÖRÖYÖM GÖZ NÖRÖDÖ" mantığınız güzelmiş.

şu.

Ayrıca yarın chp iktidar olsa bu durum değişicek değil mi sfddfd.

hay sizin mantığınıza tüküreyim ya, tiksindiriyorsunuz iyice kendinizden.

hiç bir şeyi sorgulamadan mal gibi yaşayın, tek dayanağınız şu olsa farklı mı olacak? Farklı olmayacak belki birader ama bu senin koyun gibi her olana he demeni gerektirmez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...