Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UltimaOnline Hype Train Vol.2

NolaxThensbane

Öne çıkan mesajlar

JestersTear said:

Oyuncu çekebilmek için şişirmişler o sayıyı.

Sphere 350den fazlasını kaldırmaz.

Abi ilk topic açıldığından beri msjlarından bi kolaj yapsam hep bok atmak üzerine. :)

Oynuyoruz hacı biz, başladık çok geç. Uğraşma artık. hype aldı bi kere, belki 2 haftaya herkes bırakıcak ama şuanda oynuyoruz işte. Canın istiyor ama üşeniyor gelemiyorsun anlıyoruz ama rahat ol kasma işte artık.

Bak nickine tıkla mesela benden 4 kat falan daha çok uo topiklerine mesaj atmışsın. Ben oynarken bu kadar msj atmıyosam sırf rahatsızlık vermek için atıyosan bi gariplik vardır bu işte ztn :( Benden daha heveslisin ama oynayamadığın için bok atıyosun resmen fsdf

Ayrıca senin 350'den fazla kaldırmaz dediğin ŞIPER 55i falandır. En son üretimi 2005'de falan bitti onun. Sphere dev'leri hala çalışıyor haberin yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şebnem şebnem dediniz, şu power hedesi bitmeden karakter kasayım bari. ev alacaktım para biriktiriodum da neyse salla.

fencer warlock kasayım diyorum da, ne kadar bütçe lazım magery gm lemeye?

bir de newbie zone da millete attack verince criminal oluyor muyuz, arızanın teki uğraştırmasın sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

yok öyle de borçlu kalırım

içime sinmedi, bir yandan balık tutayım bari diğer clientla belki o zaman karşılar

(poison scroll)

git vendora sell de üçüne bas sonra mouse scrolla random aşağı indir bi daha üçüne bas. böyle böyle random random bas sat sonra tekrar sell de yine random random.

yani saçma gibi gelebilir ama böyle mouse scrolla üç tık indirmek aslında o işi uzatan. tam ilk sattığın üçünün üç sayfa altına getirmek kasıyor. ben böyle yapıyorum kolay geliyo fsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...