Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UltimaOnline Hype Train Vol.2

NolaxThensbane

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

bu arada tactics gelmiyor diyen arkadaşlar, parry'si 100 olan bir karaktere 0 wrestling ile yumruk atın. son 10 dk'da 7.8 skill geldi. sphere'de böyle bir olay vardı, iki taraflı skill check yapıyordu senin X onun Y'den düşük değilse tactics gelmiyordu ama neyleri check ediyor emin değilim. mace ile vuruyorum saatlerdir 1 skill gelmedi, 0 skillli wrest e geçtim, deli gibi geliyor.

süreçte wrestling skill gain'i kilitleseniz de tactics geliyor bu arada, 2'de kilitledim hala geliyor skill.

burada birisi, "gain alacak kişinin tactics > vurduğu kişinin tactics olmalı" demişti.

tam bilmiyorum ama ben dün 30 dkk da fln tamamladım daggerla birine vurarak
Sosyal ağlarda paylaş

earthquake manyağı yapıyorlar newbie center'i piçliğine, ölürsün normal.

pve konusunda bende merak ediyorum ama kimse bilmiyor herhalde. benim oynadığım dönemde vortex spamlardık. sonra onu dispellemeye başlamışlardı, field atardık. moblar falan yavaştı tabii. dün cyclops king gördüm, bildiğin ata yakın koşuyor. öyle ok atayım falan imkansız. ne yapmalı anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Guards yazdiriyorum tabi buyuk ihtimal deprem falan atmislardir hibineler

Cyxlop king kestik biz catzeyle azcik dolastik wastelandde. Bir kisiyi kovaliyor diger kisi vortex atiyor in nox falan oyle oyle kesiyoruz.

Dragon herturlu spawni dispel ediyor aninda ve cok fena can yakiyor serwfsiz twkte indirdi beni alan buyusuyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

spompas said:

arkadaslar
biri uo automap i hayrına dropboxa atabilirmi?
ofiste cogu site kapalı

trinsic'e git. south weste git sürekli trinsicten.

http://www.uoguide.com/images/f/f4/Delucia_passage_map.jpg

şurayı bul. vajina gibi giriş var gir oradan. içeride de şuradan geç:

http://www.uoguide.com/images/a/a4/Delucia_passage.jpg

tesekkur ederim buldum cok işe yaradı bu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...