Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Outland'e gidiş

Pluton

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

yıl 2013 wow'u geçtim google bilmeyen insanlar var foruma konu açmaktan 38 kat daha kolay

neden bu kadar ciddiye aldıysam bu troll'u :(

Sen daha bu forumda yokken biz insanlara "googledeara hede hödö" diye kızıyorduk. Googleye yazdım zaten herkesin dediği "mage trainer"'da

MAGE TRAINER NERDE ARKADAŞIM!?!?

Saçma saçma konuşup zamanınızı boş boş trollemek yerine gidin 2 yararlı birşeyler okuyun.

Fin said:

mage trainerın yanında portal var ordan geç ilk sonra dark portal

Abi o yok işte nerde o ? Guardlara soruyorum Orggrimmarda Mage Trainer diye bişi yok ya :(
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ben öyle çok önemsemiyorum oyunu. Geçen ay aldım 5-6 gün güdne 1-2 saat takıldım sonra para yatırman lazım dedikleri zaman tekrar girdim 60 oldum işte. Çok ciddiye almadığım içinde deli gibi araştırıp öğrenmek istemiyorum.

Sağda solda 2 yaratık görüyoruz, mekan görüyoruz kapatıyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aşağılanmayacak bir taraf yok ki, adam bariz troll.

Mage trainer yok diyor, sonra diyor ki "Class trainer" varmış, tüm "class trainer"lar onun altındaymış. Şimdi bu adamın orada yazanlara sırayla tıklamaktan aciz "class trainer" ne demek bilmeyen biri olduğunu düşünelim, bu cümleyi şu şekilde kuracaktı:

"Class trainer" varmış, "Mage trainer" da onun altındaymış. Oysa cümlenin kuruluşundan, "Class trainer" ın anlamını bildiği anlaşılıyor, dolayısıyla troll.

Hayırlı traşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...