Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Buy Game During Sale Never Play It AKA Steam Winter Sale Başladı!

aente

Öne çıkan mesajlar

Seru said:

olm zaten geçen ay indirim vardı, aynı indirimleri basıyolar araya iki tane indie sıkıştırıyolar farklı zaten. bence autumn sale'in direkt kaldırılması lazım. şu indirimlerin hiçbir albenisi yok şu an.

noeli ilginç kılan zaten çoğunlukla etkinlikleriydi, ama bu kart olayı da 3 günlük bir şey gibi geliyor bana

etkinlikte yok, üstüne indirimler eh işte

benim gibi autumm'u es geçip, noeli beklerim diyenlerden değilseniz cidden çekiciliği hiç yoktur. Ki bana bile fazla gelmiyor işte
Sosyal ağlarda paylaş

AscAnsio said:

Nigger_of_the_sand said:

eu4 niye hala bu kadar pahalı ya of

Amazon'da Digital Extreme Edition 11 dolar. %75'e tekabül ediyor, bence daha aşağı inmez.

nerde 11 dolar yav,19 dolar yazıyor?
http://www.amazon.com/Europa-Universalis-Online-Game-Code/dp/B00D6K41V0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1387569984&sr=8-1&keywords=europe+universalis+4
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

AscAnsio said:

Nigger_of_the_sand said:

eu4 niye hala bu kadar pahalı ya of

Amazon'da Digital Extreme Edition 11 dolar. %75'e tekabül ediyor, bence daha aşağı inmez.

nerde 11 dolar yav,19 dolar yazıyor?
http://www.amazon.com/Europa-Universalis-Online-Game-Code/dp/B00D6K41V0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1387569984&sr=8-1&keywords=europe+universalis+4

Thanks for your order, AscAnsio!

Go to Your Games and Software Library to download this item and/or view codes.

Digital Item Information:
Europa Universalis IV Digital Extreme Edition [Online Game Code], Price: $11.24

Dün gece böyle aldım ya, indirim oranı bugün %50'ye inmiş. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Amazondan ülke kısıtlaması olmadan oyun alabiliyor muyuz digital download Command and Conquer The Ultimate Collection $4.99 alıcam yoksa birde steam ya da origin code veriyor herhalde amazon da

Edit : Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address. yazıyormuş yok mudur acaba yolu yordamı almak için
Sosyal ağlarda paylaş

Alcest said:

Amazondan ülke kısıtlaması olmadan oyun alabiliyor muyuz digital download Command and Conquer The Ultimate Collection $4.99 alıcam yoksa birde steam ya da origin code veriyor herhalde amazon da

Edit : Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address. yazıyormuş yok mudur acaba yolu yordamı almak için
Adres kısmına US'den sallama bişey yaz işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...