Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

snowboard/kayak kıyafetleri

barbu

Öne çıkan mesajlar

Vergiyle alakası yok abi, 100$ altı takılmıyor. Gümrük kargo fiyatıyla ilgilenmez, ürün fiyatına bakar. Takılmıyor o yüzden.

Ben pantolon ve ceketi amerikadayken almıştım, gerçi onlar da 100$ altıydı ama kargo ne kadar tutardı bilmiyorum.

Gözlüğü direk ebay'den motostuff1 diye birinden aldım, galiba 20-25$ civarı kargo almıştı, 85$'i geçmemişti totalde.

Bu yıl da eldiven aldım, o da kargoyla birlikte 23$ tuttu direk Türkiye'ye.

Biraz bakınca bulunuyor uygun fiyata yollayan birileri (eğer zamanla ilgili sıkıntınız yoksa)
Sosyal ağlarda paylaş

bir ton gözlük denedim. sadece electric eg2 oldu tam olarak suratıma. ya burnuma değiyor(bazıları gene az hissediyorum ama hissediliyor gene de) ya da bol geldi, burun kısmında boşluk kaldı.

electric eg2 ler de tr de 450 filan..belki ebayden alırım. biraz daha ucuz modelleri deneyeyim. umarım tam oturan ucuza birşey çıkar. öbür türlü burnumda saatlerde baskıyla kaymak çekilmez ya.

bu arada electric için de şöyle bir şey buldum.

http://static.electriccalifornia.com/media/wysiwyg/gogglelensguide-web.jpg

mesela blue silver olan(blue'nun altındaki, yanlış yazmışlar sanırım)
VLT: 16 - 29% / CAT: 2

bu değerlere sahip. %45 lerde filan önermişlerdi, hatta xaty de öyle demişti parçalı bulutlu için.

bu üstteki bilgiler hiç tutmuyor da.

yorum alayım plz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yeniden uplamış oldum ama buradan baya bir bilgi geliyor.

termal içlik kalmamış hiçbir yerde. böyle terletmeyecek, çok fazla kokmayak(aşırı/sadece yapay maddelerden yapılanlar kokuyor hemen) koşullarıyla ve burton gibi 180tl ye sadece üst alınmayacak şekilde nereden alıcaz ya.

tchibo'da vardı bitmiş. internette de nereye girsem, stokta yok gözüküyor. hadi yardım patiler.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

yeniden uplamış oldum ama buradan baya bir bilgi geliyor.

termal içlik kalmamış hiçbir yerde. böyle terletmeyecek, çok fazla kokmayak(aşırı/sadece yapay maddelerden yapılanlar kokuyor hemen) koşullarıyla ve burton gibi 180tl ye sadece üst alınmayacak şekilde nereden alıcaz ya.

tchibo'da vardı bitmiş. internette de nereye girsem, stokta yok gözüküyor. hadi yardım patiler.

thermoform dan şaşma..alt üst 50ye bulursun en fazla..
Sosyal ağlarda paylaş

abi bunlar biraz pahalı ya. bu fiyata var zaten bir ton. tam fiyatları da bilmiyorum iyi olanların ama 50şer tl den olsa süper olurdu. çok da ucuz birşey değil sanırım. kuzenim almıştı bir kaç sene önce 40 küsür tl ye.

neyse bakınayım ben. saolun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...