Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

... Anladınız siz ;)

savas33

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

Biz aslında forumtr ye girmek istemiştik de almadılar ya :(

Yok hocam benim bahsettiğim insanlar kendilerini biliyor sizin gibi iyi azınlık lütfen üzerine alınmasın.

Sarf ettiğim kötü şeyler ile rahatsızlık verdiğim için özür dilerim herkesten..Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

hahaha sesli güldüm lan

bıngıldağın sen ne olduğunu biliyor musun kara cahil.

hem sevmiyorum, hepiniz kötüsünüz ayaklarına yatıyor. hem gelmiş burada laf üretiyor. uza o zaman genç, zorla mı tutuyorlar? başka platform mu yok key satacak.

Asıl senin ne olduğunu bilmediğin ortada..

Yazdıkarımı çarpıtıp iyi insanlarıda kışkırtmaya çalışman ve söylediğimi hepiniz kötüsünüz olarak algılaman normal senin gibi biri için..

Hangi platformda ne yapacağımı sana soracak değilim,ayrıca o 10000 mesaj madalyasını nasıl kazandığınıda yazdığın şeylerden anladım sağol.
Sosyal ağlarda paylaş

savas33 said:

bingildak said:

bence sus ve azalarak yok ol, o noktaya gelmişsin.

Bence senin gibilerin yok olması gerekiyor boşa oksijen yakan insancık tiplerinden olduğun için.
Birinin geçmişte Bıngıldağına parmak soktuğu belli..

AHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHHAIUSDGVNILSUKJVNBSDLKIJVSDKLJ
Sosyal ağlarda paylaş

Bıngıldak nedir?
Beyin dokusu kendini saran beyin zarları (meninksler) ve kafatası ile korunur. Kafatası birden fazla kemikten oluşmuştur. Anne karnındaki dönemde bu kemikler arasında birleştirici hatlar (suturlar) ve bıngıldak adı verilen baklava dilimi şeklinde bölgeler vardır. Kısacası bıngıldak kafa kemiklerinin birleşme noktalarının arasındaki bağ dokudan oluşmuş bölgedir. Doğumdan önce 6 tane olan bıngıldağın genelde doğum öncesi 5 tanesi kapanır. Doğum sonrası sadece ön bıngıldak mevcuttur.

Bıngıldak neden oluşur?
Kafa kemikleri arasındaki boşluk bıngıldak bağ dokusundan oluşur. Üstü saçlı deri ve deri altı yağ dokusu ile kaplıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazdığınız yorumlara bakıyorumda orta okullu çocukların arlarında konuştukları muhabbetlerden farkı yok.

Yanlış yerde olduğumun farkına vardım sayenizde.
Tamam siz kazandınız,siz burada takılın ama sakın başka yerlere bulaşmayın olur mu? arkadaşlar.
Bundan sonra siteyi tekrar açmayacağım için yorumlarınızı görmeyeceğim o yüzden istediğiniz kadar dalga geçip aranızda eğlenin.
Hadi kalın sağlıcakla.
Sosyal ağlarda paylaş

savas33 pardon da,

1 ay önce gelip burada key satanlara "mezarcı fırsatçı hede" diye giydiriyorsun bir küfretmediğin kalıyor tabiri caizse.

şimdi sen aynı şeyi yapmaya geldiğinde yine millete giydiriyorsun tepki verince insanlar ve bu insanlar senin verdiğin o tepkiden daha düzeyli tepkiler veriyorlar ilk başta.

sen buraya millete giydirmek için mi geliyorsun abi? yoksa empati mi yapamıyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

savas33 said:

Yazdığınız yorumlara bakıyorumda orta okullu çocukların arlarında konuştukları muhabbetlerden farkı yok.

Yanlış yerde olduğumun farkına vardım sayenizde.
Tamam siz kazandınız,siz burada takılın ama sakın başka yerlere bulaşmayın olur mu? arkadaşlar.
Bundan sonra siteyi tekrar açmayacağım için yorumlarınızı görmeyeceğim o yüzden istediğiniz kadar dalga geçip aranızda eğlenin.
Hadi kalın sağlıcakla.

selametle panpa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...