Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Okuman yok mu?

EDIT: Questi verirken diyor, bu ring şöyle hededir şöyle hödödür uniquedir, impossible to make another ama kapının dışındaki gnome (zitti zumfuzzle mıdır nedir) impossible itemları bulmasıyla ünlüdür diye.

Velhasıl, hemen kapının dışında vendor var.
Sosyal ağlarda paylaş

İlk defa QQ yapicam 1 aydır glad itemi kastırıyorlar bize şimdide glad dışında bir spec seçin diyorlar.

Net oyunu bırakırım. Challenge mode lerde craft itemlerde tamamen glad kastım.

Trinketleri bile 3/3 upgrade yaptım. Harcadığım paranın bile haddi hesabı yok.

Lanet girsin

Buda armory'm => http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/sequoyah/advanced
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

İlk defa QQ yapicam 1 aydır glad itemi kastırıyorlar bize şimdide glad dışında bir spec seçin diyorlar.

Lanet girsin

Buda armory'm => http://eu.battle.net/wow/en/character/twisting-nether/sequoyah/advanced

ahahaha. geçmiş olsun. ben de warrior oynamak istedim bu expansion. furry oynarım. ağız yüz kırarım pve'de gaz ile dedim. bok gibiydi. glad a döndüm. şimdi o da boku yiyecek gibi. 6 veya 7. dps filan olacağız büyük ihtimal.

ama senin BOE itemları görünce hahaha. kötüymüş.

bir de 350 civarı haste sonrası gladiator için gereksiz. str>bonus armor>350 haste(2 tane shield slam koyabilmen lazım buff sırasında>crit diye gidiyor. sonra da diğer zımbırtılar işte. ama haste düşük sıralardaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

Olm bana warrior ogretmeyin world 34 rank yaptım lan dps de.

Para derken reel para değil geçen content challenge boost ile kastığımız goldları resmen bu content yardırdım. Trinket 3 lvl yapmak için enchantlar için.

Ben wowda gerçek para harcamam kızlar. salak salak konuşmayın.

Kusura bakmayın ama siz çükünüzle oynarken ben wow oynuyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Sequo said:

Lanet girsin

ahahaha. geçmiş olsun. ben de warrior oynamak istedim bu expansion. furry oynarım. ağız yüz kırarım pve'de gaz ile dedim. bok gibiydi. glad a döndüm. şimdi o da boku yiyecek gibi. 6 veya 7. dps filan olacağız büyük ihtimal.

ama senin BOE itemları görünce hahaha. kötüymüş.

bir de 350 civarı haste sonrası gladiator için gereksiz. str>bonus armor>350 haste(2 tane shield slam koyabilmen lazım buff sırasında>crit diye gidiyor. sonra da diğer zımbırtılar işte. ama haste düşük sıralardaydı.

350 haste den sonrada haste >= crit kasıyorsun kardeşim. Fazla crit bence gereksiz raid buffları ile %22 yetiyor zaten sürekli enrage dolaşıyorsun.

Hastede gcd yi düşürdüğü için gayet güzel burstlüyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...