Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

world server down.

gorgrond'da gitti oyun.

bu arada garrison süper olmuş. quest yaparken random ağaç dibinde malzeme görüp shredderı çıkartıp toplamak falan süper. garrison tüm oyuna etki eden bir şey olmuş 10 numara.

ama haritalar resmen kanser edici uçan mount olmadan. pandada ne güzel yolu takip ediyordun. burada yol mol yok çoğunlukla. dağdan bayırdan gideceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

bu gorgornd'da ilk açtığın köyde sana soruyor işte askeri bina mı istersin lumberjack mi kuracaksın diye. lumberjack kurunca 10dk cd'lı shredder veriyor sana. onunla normal mob da kesebiliyorsun baya sağlam vuruyor 20k 20k. ama süresi az. ağaç diplerinde quest gibi parlayan şeyler oluyor. onlara sağ tıklayınc shredder aktif olup topluyor onları resource geliyor. cd dolmasa da çıkıyor. daha bu kadar biliyorum ben çok ilerletemedim garrisonu
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

world server down.

gorgrond'da gitti oyun.

bu arada garrison süper olmuş. quest yaparken random ağaç dibinde malzeme görüp shredderı çıkartıp toplamak falan süper. garrison tüm oyuna etki eden bir şey olmuş 10 numara.

ama haritalar resmen kanser edici uçan mount olmadan. pandada ne güzel yolu takip ediyordun. burada yol mol yok çoğunlukla. dağdan bayırdan gideceksin.

tam garrison'a kafayı soktum server gitti hahahha yavaş gir diyor arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...