Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

ya işte Barzo gibi doluşursanız bütün türkler biyere olacagı o.
şu memlekette 10bin türk oynuyosa oyunu 9000 tanesi twisting nether'da.. aa türkler ordaymış mantıgıyla heryere doluşun.
bırakın 1-2 türk guild'i gitmiş oraya işte.. siz ne diye arkadan doluşuyosunuz abi oralara.. insallah giremessiniz bu gece.
o sıra düşmez aksine çıkar falan 2000 3000 lere..
eskiden dunemaul'a doluşmuştunuz şimdi twisting nether'a doluştunuz.
O sıranın dörtte üçü türktür ahah
Sosyal ağlarda paylaş

abi ucuz muhabbeti malesef son buldu.. çünkü heryer preorder'ı kapattı key mey kalmadı adamların ellerinde.. en mantıklısı malesef blizzard'ın kendisinden almak ve key mey beklemeden gelince girersin hemen göreyim diyosan yoksa tabi yine o siteler tercih edilebilir 1-2 gün beklerim diyosan.
Sosyal ağlarda paylaş

Phillamon said:

Ya işte alıp almama arasında kararsızdım ama şimdi bu hareketliliği görünce alasım geldi :/

her zaman hareketli oluyo exp çıktığında
2 3 ay oynatıyo çok çabuk sıkılırım diyosan 1-2 ay yap
1-2 ay günde 4 5 saat oynadığın bi oyuna 160 tl vermek hakediyo yani. 20 tl verip bi oyuna 2 saat oynadığımızda oluyo
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

Phillamon said:

Ya işte alıp almama arasında kararsızdım ama şimdi bu hareketliliği görünce alasım geldi :/

1-2 ay günde 4 5 saat oynadığın bi oyuna 160 tl vermek hakediyo yani. 20 tl verip bi oyuna 2 saat oynadığımızda oluyo

Haklısınız aslında. Ancak şöyle bir durumum var, şuana kadar genelde yalnız oynadım. Guildim falan yok şuan. Burning Legion'da oynayan ve guildine alabilecek varsa iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Phillamon said:

kermit said:

Phillamon said:

Haklısınız aslında. Ancak şöyle bir durumum var, şuana kadar genelde yalnız oynadım. Guildim falan yok şuan. Burning Legion'da oynayan ve guildine alabilecek varsa iyi olur.

guild önemli değil
eu horde tarafındaysan diğer konuda battle tagini paylaş
forumda aktif ol. gearın iyi olursa insanlar sana raid invite atabilir burdan oynayanlar. hatta party invite vs.
artık server farklı olsada aynı grupta olabiliyosun bi tek guildde olamıyosun
Eternal said:

90'ı twisting nether'da al orda girersin bissürü turk guild'i vardır orda..

buda olur mesela
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

Phillamon said:

kermit said:

Phillamon said:

guild önemli değil
eu horde tarafındaysan diğer konuda battle tagini paylaş
forumda aktif ol. gearın iyi olursa insanlar sana raid invite atabilir burdan oynayanlar. hatta party invite vs.
artık server farklı olsada aynı grupta olabiliyosun bi tek guildde olamıyosun
Eternal said:

90'ı twisting nether'da al orda girersin bissürü turk guild'i vardır orda..

buda olur mesela

Burning Legion'daki 90 lvl ama Alliance :/

Twisting Nether kayayım madem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...