Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Eskiden LFR diye birşey yoktu, 5 man bile arkadaşlarla yapılıyordu çünkü dışardan grup kurmak işkenceydi. O sebeple çok kısıtlı bir kitle ile oynuyordunuz oyunu. O arkadaşlarınız içinde şu an LFRde karşılaştığınızdan 10 kat fazla hata yapan adam bile olsa arkadaşınızdı sonuçta, dalga geçiyordunuz olay bitiyordu.

Şimdi çok daha fazla insan ile muhatap oluyorsunuz ve genelde bu adamları tanımıyorsunuz, onlara tahammülünüz yok. Main char ile guild dışındaki insanlarla hiçbir aktiviteye katılmıyorum, sanki bana oyunu hemen her oyuncu iyi oynuyor gibi geliyor. Ama alt charla guildle birşey yapmıyorum ve zıvanadan çıkıyorum.

Ancak şöyle bir bakınca başkalarının hataları yüzünden main charla altta nazaran 10 kat fazla wipe yiyorum. Bu hata yapan insanlar arkadaşım olunca hiç batmıyor, başkaları olunca küfür gırla gidiyor.

Oyuncu profili çok değişmedi anlayacağın, sadece 6-8 yıl önce şimdi sinir olup bağırdıklarımızın yaptıklarını biz yapıyorduk o kadar. Şu an çoluk çocuk diye sinir olduğumuz insanların yaşındaydık ve eminim birileride bize saydırıyordu o zamanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bana LFR çok gereksiz geliyor ya , hali hazırda normal bu kadar kolay ve ulaşılabilirken LFR'nin pek bir "herkes content görebilsin" bahanesi kalmıyor bence.Healer giriyorum alt ile ,boss fightta bikaç hot bırakıp forum fln okuyorum başka işler yapıyorum yine de yatan yok eden yok ki millet zaten kolay diye ne varsa yapmaması gereken sallamıyor hiçbirisini ama ordan bile gelen tehlikeli bir damage yok.İllaki olacaksa bence sadece transmog için item atmalıydı.Böylece herhangi bir gear veya şimdiki augment stone fln için girilmeyip boş yere vakit kaybettirmemeliydi.

Birde bu content başımıza geldiğinden bildiğim bir diğer problem normal ve hc 'in family friends yapılabilir olması ve bu yüzden 10 kişiyi yakalayan her grubun guild kurup kalan 10 kişi için adam araması oldu.
Aslında flex bir çok açıdan büyük kolaylık sağladı, saçma sapan sebeplerden iptal olan raidler artık kolaylıkla yapılabiliyor ama iş işte o guildle HC temizleyip Mythic girme kıvamına gelince (ki misal bulunduğumuz serverda ilk 150-200 böyle)büyük recruitment problemlerine sebep oluyor.Seninle aynı progresste yakın üye sayısına sahip , aynı şekilde adama ihtiyaç duyan belkide 100 tane guild var.Bu durumda da üye bulmanın zorluğunu tahmin edebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

hemen onları şutlayıp, yerine mythic adam almak gerek. bizde millet birbirini yiyor mythic run'a invite gelsin diye. kötü olan gear çeken adamlar başka yerlere kayabiliyor veya "yaağğ ben sıkıldım, bırakıyorum" diyebiliyor. 5 kişi fln gitti mythic ekibinden. neyse ki realmde ilk 3'deyiz, application geliyor sürekli.
Sosyal ağlarda paylaş

Hardcore guildlerde bu sorun çok az zaten ya, siz rahat rahat adam bile seçiyorsunuz. Sorunlu olan guildler bir sonraki raid gelmeden mevcut raidin %50-60 civarında boss kesebilen guildler.

Daha az boss kesebilenlerde bu sorun iyice tavana vuruyor, zaman zaman o haftayı sadece hc ile geçmek zorunda kaldığınız bile oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...