Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tablet vol. 89

Ayfon

Öne çıkan mesajlar

Forum kirliligi yapmak en son istedigim sey ancak bi tablet almak istiyorum hangisini alsam. Gidicem Ipad Air alicam sonra flash oynatmiycak beni sinirlendiricek. Android alicam Ipad'in tasarimi kolayligi yok. Bir yandan ipad mini cok sirin. Xperia mi alsam napsam bilemiyorum. Nolur tavsiye verin. Bu arada iPhone kullanicisiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

ya Sony xperia z tablet

bunu aldım 2. el ama sıfırdan farksız, çok çok memnunum, ne ararsan en üst kalitede yapmış sony.
nexusun SD kart girişi olmayışı sorun, 3gsi var mı o da yok galiba 10 inçlik nexuslarda. yeni nesilin 10luğu da gelmedi galiba TRye henüz

edit: Ayfon Şarjı sormuşsun, sanırım tek eksiği bu, Wifi açık olması çok pil yiyor, yani hafızadan video izlemekle netten izlemek çok farkediyor. ama IPad reklamındaki gibi 10 saat falan göremezsin
Sosyal ağlarda paylaş

Kart yuvası
10.1 ekran
paylaşım özellikleri
yüksek çözünürlük
mini hdmi, usb yuvası
2 gb ram
güncel android(4.4 mü şu an?)
sağlam batarya
kullanışlı sensörler ve harici gps(uzak yolculuklarda araca filan takarım gerçi 10.1 öaaaaah dedirtir belki ama...)
Benim bakındığım tablet böyle bir şey, her bir özelliğin kendimce ihtiyaç dahilinde olduğunu belirteyim. Keşke şu sitenin tablet versiyonunu bulabilseydim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...