Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crypto-coin mining

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

yaptıkları tam mallık bu heriflerin. scrypt degıl, stratum sunucu kodunu keccac uyumlu hale getırmemız lazım once. oda uzun ıs, koydukları cgminer koduda derlense bile dogru calısmıyor.

yani anlıcagınız max ve adamları kendılerı insta-mine ediyorlar bu coini. sen ben cgminer'la 700 kh/s kasarken adamlar gpu bagladılar, network oldu 15 gh/s.

bosuna kasıyoruz yanı 700kh/s ile su anda.

su anda tam olarak gpu ile bitcoin kasmaya benziyor durum.
Sosyal ağlarda paylaş

bunu ekstradan yapıyorum. bu aralar cok gozde bir coinim yok, digibyte kazdırıyordum rige, rental'da da aşağı yukarı aynı parayı kazanıyorum.

kiralayan arkadaşın, karlı bir coin bulup mine etmesi gerekiyor ki doğru coin'i bulup, yeterli süre elinizde tutup piyasasını takip ederseniz rahat şekilde kar edersiniz.

dediğim gibi şu anda benim temel amacım, rig için betarigs'de bir history oluşturup, olumlu yorumlar alabilmek, yoksa digibyte vs kazarak aşağı yukarı aynı parayı geliri direk digibyte'dan elde edebiliyorum.

+ olarak bu aralar coinium.org'un altyapısını & kodunu geliştirmekle çok mesgulum, çok fazla karlı coin'leri takip edemiyorum bu günlerde. o yüzden rig'e profil oluşturmak için mantıklı bir zamandı şu anda.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...