Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

DoruK

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

abi gene bir ranked gene ilk dakikalarda feedleyip, slowlanmış targeta spell tutturamayan bir kunka ile razor daha mid game olmadan millet 6 levelken beyond godlike oldu. sonra da cıktı herif.

5 maçta 2si böyle. 1i kazanmama rağmen bitmedi gozukup, mecburen disconnect cektik.

ne boktan iş lan. bi de inanmıştık düzeldi ranked ile diye. daha beter. oyunlar en azından daha az lagliydi de oyun bittikten sonra bile devam ediyormus gibi disconnect cıkmıyordu ayrılmaya calistiginda.

evet. simdi 7. oyunumu oynadım. 1 levelda, ilk dakika icinde adam oyundan cıktı. sonra abandoned olunca da bizimkiler cıktı..bir loss daha.

abi cidden silkerler ama boyle seyi. toplamda 1 tane filan iyi oyun oldu. digerlerinde illa feeder veya leaver var. hani feeder derken de bok atma değil, bildigin feeder. ilk 10 dakikada 10 death filan gibi.

ne boktan is abi bu. bunlar yuzunden daha mac yapamadan kac tane oyun kaybettim. eger kazanmak ve kaybetmek onemli bir etkense ki öyledir. daha maç yapamadan bok gibi rating ile baslicam. sonra gelsin takıma nooblar, gelsin leaverlar.

sikerler ya.
Sosyal ağlarda paylaş

ya iyi versin. sorun o değil. ama oyunların sonucu gerçeği yansıtmıyor ki. adamlar çıktığından. geri kalanları da abandoned olunca çıkuıyor. sonuç da loss olarak yazılıyor. ee şimdi diyelim ki yüksek mmr oyunu verdi denemek için beni. herkes çıktığından 10 dakikada loss yazdı. belki o gerçzek herif çıkmasa kazanabileceğiz.

saçmalık yani. 1. dakikada çıkan adam..
Sosyal ağlarda paylaş

ben ranked 6 maç attım
ilk maç harici hepsini baya baya ezilerek kaybettik
bildiğin lose streak başka bir şey değil, çünkü ondan önce win streaktaydım ve üstüste 5 maç kazanmıştım
hala sistem lose ve win streak olarak devam ediyor, ranked falan direkt yalan

hepsinde safelane carrylerimiz 1-10 falan
son maçta denemek için sadece wardları aldım oyun başında
bakalım cour alıcak mı diğer support diye, herif soul ring scrool ile lane gitti

10 dk boyunca almadılar, lel
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...