Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Askerlik: Şubat/Mart 2014 Celp Dönemi

Goering

Öne çıkan mesajlar

iş yerinde olmasam spor yapamaz raporumu yapıştırırdım buraya.

tabi ben ameliyat geçirmiştim ama doktor ameliyat raporunu incelemedi bile. Direkt spor yapamaz/komando olamaz verip yolladı.

Tabi bu işlemi şubeden gata'ya sevk alarak yapmanız gerekiyordu. Şimdi birliğe gidince 1500 kişi acemi olsanız orda, bunların en az 200 tanesi revire gitmek isteyecek ilk gün. O arada kaynarsınız yalan olur muhtemelen. Yine de koşarken düşersiniz falan oyunculuğunuz da iyiyse direkt revire götürebilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Erken gitme olayı da şöyle faydalı olmuştu bize;

İzmir Narlıdere'de ilk gelen 500 kişiye yeni yapılmış koğuşları verdiler. Banyolar falan askeriye koşulları ile kıyaslanırsa tertemizdi. Saat 14:00'dan sonra gelen grup sonraki 800'e kaldı ve lağım kokuları sarmış koğuşlarda tamamladılar acemiliği. Kantine uzaklığı da cabası.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevk tarihi 3 ile 7 arası bende birliğe katılma tarihi 5 i yazıyor. Ben 6 sı katılacam. Yine 7 yi geçirmiyorum ki sevk tarihi bitenlerde bile 99% problem olmuyorken para cezası kesilir gibi askerliğini yapmadığını bildiğin insanları korkutma gibi başarısız trollük de nedir? Artık internet diye bişi var hatırlatırım
Sosyal ağlarda paylaş

Askerlik cok eğlenceli demiştim yineliyorum, cok eglenceli. Gelin görün. Er olarak yapacaklara bol sabir diliyorum. Astekler yine bir nebze daha rahat. Gun saymayi ogretiyor, hayattaki ufak detaylarin nasil luks oldugunu gosteriyor baska da pek bi olayi yok. Atarsa 115.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...