Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başlıyorum yardım edecek birileri lazım

Mithat

Öne çıkan mesajlar

Mithat said:

Oyuna başlarken yardım edecek insanlar lazım , şimdi dışarı çıkıyorum büyük ihtimalle yarın sabah 7de bakabilicem , download açtım iniyor, bu arada yardım edecek olanlar (işte bu 15 gün dene 21 gün invite vs vs deniliyordu) o konu da yardımınızı bekliyorum.

Ne adamsın mithat ya hep imece usulü heppp :D
Sosyal ağlarda paylaş

yeni başlayan arkadaşlar,
bu notum hepinize

Oyunda aylin aslim --> yani beni bulun.
Corpuma alayım sizi.

Amarrdayım, Amarr spacete görev yapanlar ( başka yerde olurda uzak olmasın tedariki kolay olsun ).
exploration yapanlar
trade yapanlar ve hatta maden kazanlar hoşgelir.

oyun konusunda yardımcı olurum
trade konusunda yardımcı olurum
maddi konulardada olabildiğim kadar destek olurum.

Akşamları giriyorum merkez kanalındada oluyorum.
Öle yani.
Sosyal ağlarda paylaş

@suark, yeni baslayan arkadaslara yadimci olacak sekilde organize edersen eger corp.unu yeni gelen arkadaslarin bütün ihtiyaclarina sponsor olurum.
yeni bir topik ac, corpunun tanitimini yap ki bilgiye ulasmak kolay olsun. maddi olarak bütün yükü cekmeye hazirim, sorun olmaz o bakimdan. yeterki yeni arkadaslarin elinden tutacak birileri bulunsun B)-
Sosyal ağlarda paylaş

açtım accountu yükledim patchi ve geldim

Comet Jocket karakterin adı.
Bakmayın kasılmış olduğuma gayet noobum yaşasın alınık beleş account yani sdasdsfs

not : gallenteyim, amar gemilerini fln fişman ögrenmişim. Nerdesin diye soranız direk kayıbım. 0.5lerdeyim. Neyse yer söylerseniz gözünü yediğimin auto pilotu ile gelirim
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

yeni başlayan arkadaşlar,
bu notum hepinize

Oyunda aylin aslim --> yani beni bulun.
Corpuma alayım sizi.

Amarrdayım, Amarr spacete görev yapanlar ( başka yerde olurda uzak olmasın tedariki kolay olsun ).
exploration yapanlar
trade yapanlar ve hatta maden kazanlar hoşgelir.

oyun konusunda yardımcı olurum
trade konusunda yardımcı olurum
maddi konulardada olabildiğim kadar destek olurum.

Akşamları giriyorum merkez kanalındada oluyorum.
Öle yani.

amarr açmasak mesela başka birşey açsak hiç görev yapmadan amarr merkezine gidilebiliyor mu yoksa imkansız mı? eğer imkansızsa amarr açayım hiç uğraşmaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

@calvaria

önemli değil, hiç önemli değil hemde. Bulunduğum sistemin adı Amarr domain region'unda.

@netcafe
amarr sistemine gel abi

karakterimin adı aylin aslim

people and places kısmından karakterimi bulup, bulundugu corpa basvuru yapıverin, akşam açınca oyunu alırım sizi içeri.Çok eşyanız varsa taşınacak yardımcıda olurum olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

bu plan yarar. çünkü listedeki tüm gemilerin filo içinde çok önemli görevleri vardır. öncelik engineering ile armor skilleri oluyor bunlar geminin fitlerinin doğru çalışması için gerekli.

gunnery ve missile skilleri dps (saniyede verdiğiniz zarar) arttırmaya yarıyor.

spaceship command ise o denilen gemilere ve bu gemilerin bonuslarını kullanmaya yarar.
Sosyal ağlarda paylaş

DERT3 said:

bu plan yarar. çünkü listedeki tüm gemilerin filo içinde çok önemli görevleri vardır. öncelik engineering ile armor skilleri oluyor bunlar geminin fitlerinin doğru çalışması için gerekli.

gunnery ve missile skilleri dps (saniyede verdiğiniz zarar) arttırmaya yarıyor.

spaceship command ise o denilen gemilere ve bu gemilerin bonuslarını kullanmaya yarar.

filo dedin beni benden aldın. yeminle bi eve gitsemde artık oynasam şu oyunu, ne sıkıcı bir gün geçiriyorum şuan anlatamam.
Sosyal ağlarda paylaş

Titimo ile gecen ~6 senenin uzerine 2 senede coluk cocuga karismak icin EvE'e mola verdikten sonra bugun pasli tenekem Fenrir ile orada burada bulunan ivir ziviri toplamak icin Jita dan ciktim yola. Agzim kulaklarimda gateden gate warpladim durdum. Ozellikle Orvolle, Maut ve Alperana'ya atlarken EvE i ozledigimi ve iyi ki ara verdigimi dusundum. Lokallerde tanidik hic kimse yok. Bakalim gecen zaman nasil bir yol izlememe yol acacak? :)

@Mithat; Hosgeldin. Maymun istahli olmadan her anin keyfini cikarmaya bak. KoBacan bir dunyaya merhaba dedin iste... ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben en son ne olacaktım hatırlamıyorum ama bizim corpa girdim , trader falan çok karışık işler bi de aslında meslek değil , hani her oyunda olur wowda AH falan gibi , sanırım başlangıç seviyesinde ki bir insanın en kolay yapabileceği iş minning onu anladım hiç yapmadım sadece görevlerden anladım.

En son manufacture işine yardım ederim denildi diye ona göz gezdiriyorum bi de hauling contractlara , fakat çok fazla pvp sevmediğimden bu hauling işi bile biraz gözümü korkutmadı desem yalan olur.

Newbie bakış açısından yaklaşımlarım bu yönde. 2 günde şunları anladım career seçerken ne lazım kısmında , daha skill kasma falan sıfır sayılırım bi gemim var onu yönetecek kadar skill kasıyorum o kadar başka napmalı ne kasmalı hiç anlamadım bile , daha kariyer seçemediğimden kafamda , ona yönelecek skillere de yönelemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...