Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #4

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Wolas said:

Ayfon said:

Oturup kendi capimda birseyler hazirladim. Her bölgeye 2-3'er hareket verdim. En etkili görünen, tahmin ettigim exercise'lari aldim.

Bu halterlerle hazirladigim ilk planim.

salona gitmiyormusun evdemi yapacaksın orayı anlamadım

ona göre hareket yazayım

Salona gidiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

-abi cut da en az 20 yapmak lazım 10 çok kısa 7-9 al hızı öle git 20dk gidemiyorsanda gitmeye çalış kondisyon kazan. hücrelerini koşarak açarsan ağırlık çalışırken daha iyi beslenir kasların daha zor yorulursun daha çabuk gelişirsin çok önemli bence koşmak

-enerjin kalmayabilir 20dk yürüyüş bandı var güzel terlersen normal bastığın gibi giremeyebilirsin ağırlığa.

-triceps yetebilir dediğim gibi bilmiyorum vücut yapını herkes extension yapıp ardından dips yapamaz ağır hareket ikiside.

-concentration orda bonus gibi kendi ağırlığını bulupda yapabilirsen diğer biceps hareketlerini zaten çıkması zor

-dips başı koymak, evet bende tavsiye etmem. bende öle yapmıyorum atlamışım orayı :)

-bacaklarınıda bilmiyorum scut deadlift bunlarıda vücut biraz ağırlığı hissetsin diye koydum direnç gösterip şok etkisi yapsın ve uplansın.
Sosyal ağlarda paylaş

Killer said:

güzel ama hafif gelir bana bu

bide triceps 3 hareket biceps 4 onu niye öyle yazdın

dipsle başlamayı tavsiye etmem bide. genelde vücut ağırlığıyla olan hareketleri sona bırakırım kalan enerjiyi orda tüketeyim diye. hem vücut sıcak

bide 5 hareket yapıyorum ben bacakta sdfk

elma gelsin anlatsın dünkü bacak antrenmanı dicem de yaşamıyo galiba ses etmedi sabah

wolas 7.5/10

bide 20dk çok lan ben 10dkda tükeniyorum :/ sfdsa

biceps antrenmanının sonuna chin-up çok mantıklı lan niye düşünemedik

lan aynı şeyi jaeger yazmış
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

geçen 70 dips çekiyorum dediğinde deniycem demiştim daha günü gelmedi. yarın hem direk dips deniycem rekor zorluycam hemde dipsi başında girince aynı ağırlıkda program çıkıyormu ona bakıcam çıkarsa başa alıcam

program aynı ağırlıkla çıkmayı bırak çok daha iyi dips çıkarırsın. izole hareketlerde de bi düşüş olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

ironman falan denmişken bende bu cumartesi bar-barians'ın application achivementını denicem ya
6.5 dk içinde 5 muscleup, 45 dips, 25 pull up, 55 şınav, 5 muscle up nizamı olucak hepsi muscleuplarda kipping serbest
bence yaparım ya yaparsam buraya da atarım videoyu :P

şu dalgayı denedim bugün arkadaş da kameraya çekiyodu, 6dk 28 sn sürdü tam :D dips ve şınav formumu beğenmedim gerçi vidyoyu izlerken tam nizami olmadı galiba, videoyu ayarlayınca buraya da atarım
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

Ayfon said:

senin amacın ne takviye kullanıyormusun sakatlığın varmı

Wolas hic sakatligim yok. 180-90. Amacim iste gidebildigim yere kadar. Göbek gidecek, bacaklar güclenicek, sekillenmek filan. Brad pitt'in fightclub'taki hali gibi olsa yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

3 aydır gidiyorum spora
şimdi ben hergün gideyim diyorum spora 1 ay boyunca
nasıl bi etkisi olur acaba
haftada 4 gün gidiyorum 1.5 aydır

bir de göbekteki yaglanma cok fazla azalmadı kardiyo yapmadıgım için
ama kaslarda gelişme var
kardiyoya mı başlasam napsam karar veremedim
%14.5 yag
1.83boy 75kg var şu anda
whey ile kreatinli whey kullanıyorum
biri sabah, kreatinli olanı spordan hemen sonra
protein alımım 100-150gr arası günlük genelde
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

bir de omuz çalışmak zorluyor beni
eklemlerim acıyor
shoulder press tamam ama diğerlerinden nefret ediyorum
bana shoulder pressin yanına bi hareket söyleyin
front lateral yapmak istemiyorum

NO PAIN NO GAIN lan. O ne demek kız mısın sen oram acıyor buram acıyor. Git plates yap.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...