Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #4

AthleT

Öne çıkan mesajlar

vaaay pis kandırmış bizi.

neyse mesajım boşa gitmesin ya şimdi şu insanity workout u yapıyorum daha önce p90 yapmıştım 1 ay falan 3 ayda spor salonuna gitmiştim.

merak ettiğim ben bunu akşam işten dönüp yemeğimi yedikten 2 saat sonra yapıyorum bunu yani 9-9.30 gibi falan yapıyorum.program da hep sabah yapılmasını önermişler ama sabah kalkamıyorum ben.sabah yapmam için 6 da kalkmam gerekiyor onuda beceremiyorum bir türlü asd.

yada yemeğimi işte yiyip 7-8 gibi mi yapayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

bencede.. bir prebooster kahve vs giris spora sonra hafif bir yemek.

hmm aynen böyle yapayım.saat geç olunca bi isteksizlik oluyor genelde zaten.eve gider gitmez yaparsam o isteksizlik olmaz herhalde.

bir de yemeği direk spordan sonra mı yiyeyim.45 dk 1 saat sonra mı yiyeyim
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

ya sokam bizim hoca almıyor squat rack birileri olmadıkça giremiyorum normal squata ağır, 90kg yu silkmeyle alabiliyorum en fazla bütün gücümü harcamadan onda da 5-6 tekrar front squat çıkıyor max, ama tutuştan dolayı bileklerimide mikiyorum biraz...
FUCK MY LIFE

:'(

ben de dün squat girecektim ağırlık arttırdım artık iyice ama barı enseye alırken zorlanıyorum diye şeyde yaptım, adı ne lan onun böyle raylı bi sistem varya sabit bar var hani, onda yaptım. ama barla yapmak kadar lezzetli değildi.

kaslı insanlarla aynı dertten müzdarip olmak ne güzel lan asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...