Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Olan su. Sabah actim ps4 u en son burda last of us bitirmistim biliyorsunuz, sonrada kapadim koydum kenara.

Bugun sabah ps plus oyunlari icin acayim ekliyim dedim update gelmis, ok dedik update e. Ardindan isim sifre istedi girdim uc kere dorduncude this account suspended dedi. Dedim guzel guvenlik icin, haklilar. Nete baktim mail gelecekmis gelmedi. Live chatte carlosla konustum account banlanmis hic bir sey yapamayiz dedi.

Mail vs ver bari baskasi ile iletisime geceyim dedim onada yok dedi carlos. Eli kolu bagliymis ve acilmiyormus bi daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Olan su. Sabah actim ps4 u en son burda last of us bitirmistim biliyorsunuz, sonrada kapadim koydum kenara.

Bugun sabah ps plus oyunlari icin acayim ekliyim dedim update gelmis, ok dedik update e. Ardindan isim sifre istedi girdim uc kere dorduncude this account suspended dedi. Dedim guzel guvenlik icin, haklilar. Nete baktim mail gelecekmis gelmedi. Live chatte carlosla konustum account banlanmis hic bir sey yapamayiz dedi.

Mail vs ver bari baskasi ile iletisime geceyim dedim onada yok dedi carlos. Eli kolu bagliymis ve acilmiyormus bi daha.

e hadi banlatalım rasgele mail deneye deneye herrkesi o zaman sdfd.
Sosyal ağlarda paylaş

Normalde para iadesi olmayabilir ama sen plus hesabi olan adama perma ban cakiyorsan adama hizmet vermiyorsun demektir o zaman plus parasini vs geri iade etmek zorunda. Hatta dijital oyunlari vsde iade etmek zorunda sonucta adam faydalanamiyor. Fraud bir durum olsa bile yine odeme yapilan karta iade her turlu zorunlu o zamanda kart kullanicisinin sucu yok zaten o bankadan charge back yapabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Unfortunately we do not have any further information. I'm sorry but you have violated our terms of service. Beside this Is there anything else I can assist you with today?

tekrar chat yaptik bu sefer irvin mi ne onla. bundan baska bir sey diyemiyor. saka gibi diyorum ne yaptim, usttekini yaptin diyor, ulan onun icinde 100lerce madde var ben bilmek istiyorum ne halt yedim. pat gene ayni cevap.

allahtan umrumda degil ps4 su an. enteresan bir sekilde ps4 de cektigim oyunlar duroyr ps plus olarak onlari oynayabiliyorum ama destiny misal account istiyor (acip yuzune baktigim bir oyunda degil zaten). tekrar yaratirim sanirim sorunsuz bir baska account.

verilen oyunlarda simdiye kadar sifir ilgimi cekmisti.

ama acikcasi sunu yaptin bilader ve bu yuzden banlandin diyebilmeleri gerekir.

gta 6 , red dead 2 falan ya da ilgimi ceken bir sey olana dek tozlu raftaki yerini korumaya devam :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...