Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Abi ubisoft blog'da açıklama yapmış.

PS4'te 900p 30 fps, Xbone'da 792p 30 FPS...

said:
The game also looks great on both generations of consoles. On new-gen systems the game will run at 900p on PS4 and 792p on Xbox One, at 30 frames-per-second on both consoles.

http://blog.ubi.com/watch-dogs-next-gen-game-resolution-dynamism/

said:
“Resolution is a number, just like framerate is a number."
Sosyal ağlarda paylaş

Millet playstation 4 siparişi vericem de, amazon.com New York için 40 dolar tax istiyor. Newegg'de tax yok ama onda da 4-7 gün diyor kargo süresine. Shoprunner mı ne öyle bir şeyin trial'ı var gerçi 2 günde gönderiyorlarmış ama nette de Shoprunner için hep scam, vaad ettikleri sürede göndermiyorlar vb. laflar edilmiş.

Var mı bir öneriniz? Newegg 4-7 gün arası kesin gönderiyorsa alacağım da 10 günü falan geçerse sıkıntı olur o zaman. (Amerikanyalı bir arkadaş geliyor da tatile, sipariş ver ben getiririm dedi, 2 hafta sonra uçağı.)
Sosyal ağlarda paylaş

yogunluk olmayan donemlerde 4 - 7 gun diyosa cogunlukla 4 gunde gidiyo. ben ps4 umu arkadas amerikaya giderken bestbuydan siparis ettim. o ulasmadan ps4 ulastı belirttikleri gunden erken ulastı hatta. 7 gunu gecerse zaten paranı geri iade ederler en kotu ihtimalle diye dusunuyorum. ama newegg in support u falan varsa bi mail atsa gonlunu rahatlat.

bir de amazon sanırım direk turkiyeye yollayabiliyor ve gumruk icin odedigin paraları sana geri verebiliyor gibi bi durum vardı. summon fizban. o daha iyi bilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...