Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

dreagloth said:

hayır crash i neden bekliyosun yani neden

o ne demek yahu ps1 2 zamanının en sevdiğim oyunu. remaster'ının çıktığını görünce ıslanmıştım resmen. sadece biraz pahalı çıkınca biraz bekliyim indirim için dedim.

keşke şununda bi remaster'ı çıksa

http://www.mobygames.com/images/covers/l/42011-crash-nitro-kart-playstation-2-front-cover.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

adamın beklemediği oyun yok ki asdsafasfa

ne zaman şu topic uplanmış görsem kesin mokoko oyun aş eriyor diyorum.

bu arada spyro remastered geliyormuş IS-LAN-DIM
çocukluğumun 100lerce saatini almıştı efsane oyun.

öyle deme bu arada bi süredir iyi tutuyorum yine kendimi ama dayanamicam yine fena giricem gibi store'a. rainbow six + crash için ellerim kaşınıyo adeta. bide işin kötüsü rainbow'u umarım 3 5 oynayıp salmam :(

almadan rahat edemicem yinede
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

crasha kötü diyen çarpılır zaten.

belki o zamanki anılarımızı hatırlayıp şuan bu kadar istiyoruz bilmiyorum ama.

CTR
Spyro
Tekken 3
NFS
Army Men
4 tane karakteri olan co-op aksiyon-dövüş oyunu adını unuttuğum.

bunlar tüm çocukluğumu kapladı resmen gömdüğüm saatlerin haddi hesabı yok.

spyro'u hatırlıyorum ama hiç oynamamıştım. sanırım bi tek demo cd'nin içinden belli bi yerini oynadığımı hatırlıyorum. remaster'ı çıkarsa alırım safdsadf
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:
spyro'u hatırlıyorum ama hiç oynamamıştım. sanırım bi tek demo cd'nin içinden belli bi yerini oynadığımı hatırlıyorum. remaster'ı çıkarsa alırım safdsadf

haha aynen.. demo cd'den oynayip birakmistim.. o kadar sarmadi ama crash efsanedir..

crash remastered'i direkt release'de aldim ama ona da sabrim yetmedi.. tum souls oyunlarina gogus germis ben, ilk oyunu bitiremeden attim havluyu.. ne kadar zor ya.. platform oyununa yetemedim resmen sdf..

12 yasinda bitirdigim seri bu muymus dedim.. o zaman hic zor gelmemisti :P..
Sosyal ağlarda paylaş

şuan oyunlar gözüne sokuyor abi

Buraya tutun --->>>> X şeklinde. Ha bunu göremeyecek kadar kör olma ihtimaline karşı da yardım ediyor sana bir süre sonra.

Eski oyunlarda bunu kendin çözüyorsun, nereye tutuncam, ne zaman hangi tuşa basıcam falan diye.

Üstüne 13214141 mermi yedim yıkılmadım adamlar da yoktu, üste fotosunu koyduğum oyunda kafana cam şişeyle darbe yedin mi %10 canın falan kalıyordu patates oluyordun.

Tekken'de o ilerlemeli mode ölümcül zordu mesela sağdan soldan sıkıştırıp dövüyorlardı sırf regen yaparm diye yoshi ile oynuyordum sadece o modu.

Action man oyunum vardı bir tane, paso kayboluyordum nereye gideceğin konusunda net bilgi olmadığı için.

WoW'da görebilirsiniz bunu en net.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...