Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

devamlı digital almak çekilecek dert değil. oyunlar 120 tl'lere gelir zaten yavaş yavaş.

şimdilik pahalı pahalı 1-2 oyun alsak götürür. ben bi bf4 bi fifa patlatırım yeter mesela

bu arada gg'de 2500'e koymuş biri sdfs. çok acil lazım olan zengin bebesi varsa alsın.
Sosyal ağlarda paylaş

valla 41gb download ettı oyunu actım ınstall game yazıyor .. o sırada maç yaptırıyor sana zaten canlı yayında da gorunuyordur , şu an %87 de filan, bu arada warframe ve retribution indirdim ama lisanlı değil felan diyor açmıyor anlamadım onu ayrıca bakıcam,

nba 2k14 %89 olmus install game kısmı sanırım oyun kapalıyken daha hızlı yukluyor ben fifa14 atayım o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

dün nba 2k14 tam install ettikten sonra , myplayer modunu açtım, adamlar gta gibi yapmışlar :) yalnız ara videoları geçememek sinir bozuyor.. bi saat lak lak yapıyorlar, dün sadece karakter yaratıp draft maçı yaptım, takımlarla toplantılara filan girdim, sonuç olarak timberwolves tarafından draft edildim, sonra oynamadım daha,

yalnız oyunun herhangı bir yerindeyken park olayına girebiliyorsun tek tuşla, 6-7 tane sahanın olduğu bir park düşünün, aynen gta gibi orda başlıyorsun senin gibi online herifler var, sahalar 2v2 3v3 5v5 gibi ayrı ayır gidip sıraya giriyorsun sahaların kenarında o an oynayanları izliyorsun onların maçı bitince senle beraber bekleyenler giriyor filan..

hani okulun bahçesinde maç yapmak için abileri bekler gibi bekliyorsun :) gerçi onada çok bakamadım gece 3 civarındaydı.

contsrat denen oyun için plus alınırmış gerçekten, oyun güzel , çok zevkli bulmacalar var,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...