Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

tinu said:

abi adamla bugun konustum ankarayla hala bellı degıl dıo

bende sabahtan berı magaza magaza ps4 arıyorum, en son lexmarkta calısan bı arkadasım vardı buyuk magazalarla calısan onu aradım , o aracı oldu bu medıamarktan gıttım aldım 1400'e

bu arada nba2k14 bıttı :) sımdı acıyorum
adam aramadi beni hala ya. bi umit bekliyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

tinu said:

abi adamla bugun konustum ankarayla hala bellı degıl dıo

bende sabahtan berı magaza magaza ps4 arıyorum, en son lexmarkta calısan bı arkadasım vardı buyuk magazalarla calısan onu aradım , o aracı oldu bu medıamarktan gıttım aldım 1400'e

bu arada nba2k14 bıttı :) sımdı acıyorum
adam aramadi beni hala ya. bi umit bekliyorum :P

olm harbi niye aramiyor seni haha..

5 tane geldi dedi.. o 5 kisiden biri misin lan yoksa..

ona gore cevahir onundeki cilgin kalabaliga birakacagim kendimi sdfjk..
Sosyal ağlarda paylaş

fıfa cok bı sey yok

ama nba2k14 ınanılmaz gercekten muthıs yapmıslar,

daha oyunu ınstall edıyor ınstall ederkende oynayabılıyorsun bı tam bıtsın o zaman ıyıce ınceleyecem. oyunları amerıka uzerınden almak cok mantıklı hesabımda 20 dolar vardı , nba 59dolardı 39 dolara geldı oyun , turkıyede 200 tl fılan sanırsam su an
Sosyal ağlarda paylaş

fıfa next gen degil, grafikler daha canlı evet ama yani next gen için nba2k14 hocam..

bu arada bu aletı alanlar mutlaka american exp. kart çıkartsınlar tr de oyunlar çok pahalı, amerikada 60 dolara alıyorsun bir oyunu, tek sorun download ıcın kota gıdecek , nba 41gb :) evinizde superonline fiber varsa inmesinde sorun yokta işte kotayı götürüyor bayaa.

birde oyunların neden demolarını koymamışlar anlamadım bir tek fifa nın var doğru düzgün oyun, şu fpsleri denemek istiyordum.

3 tane free oyun var,

blacklight: retribution
Dc universe
warframe

şimdi onlarıda indiriyorum.. uzun süre oyun almayacağım gibi.. bakalım neymiş bunlar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...