Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2004 Game of the Year ödulleri..

mayfer

Öne çıkan mesajlar

ilk ödüller GameSpy'dan geldi.
(PC oyunları için sıralama)

PC Game of the Year
Half-Life 2

PC Top 10 Games of the Year
1. Half-Life 2
2. World of Warcraft
3. Unreal Tournament 2004
4. The Sims 2
5. Rome: Total War
6. Tiger Woods PGA Tour 2005
7. Warhammer 40,000: Dawn of War
8. City of Heroes
9. Far Cry
10. Sid Meier's Pirates!

başka sitelerden, dergilerden de ödüller verilince onları da eklerim.
daha ayrıntılı bi şekilde ödüllere bakmak isterseniz link: http://goty.gamespy.com/2004/pc/index26.html

[Bu mesaj mayfer tarafından 18 Aralık 2004 13:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sims 2 varken Warhammer da olabilir tabii listede.

Ancak ilk 3:
1. Half-Life 2
2. World of Warcraft
3. Unreal Tournament 2004
şeklinde ya, gerisi umrumda değil ehe, bence de doğru bu ilk üç.
Özellikle UT2004'ü tebrik ediyorum :-P[signature][hline]Did you know that 4 out of every 5 people have the potential to be a zombie?
Sosyal ağlarda paylaş

ut2004 zaten son aylara kadar birinci sıradaydı, onu geçtiği söylenen oyunları da henüz oynama şerefine nail olamadığım için şimdilik çekincemi koruyayım.. :)

rome: tw'nin sims 2 ile yer değişmesi lazımdı, sims 2 elbette ilk ona girebilir. desteksiz sallamayın, sanki listedeki diğer oyunlardan herhangi biri kat kat daha devrimciymiş gibi..

tiger woods'u tabii bilmiyoruz ama gamespy listelerini bu yüzden sevmiyorum, en olmadık türlere ait oyunları da değerlendiriyorlar ki ne kadar sıralama yaptıkları araştırma yazısı varsa hepsi saçmasapan oluyor. hele konsolları dahil etmişlerse değmeyin keyfime.. yine de gamespy'dan beklediğimden çok daha iyi bir sıralama diyebilirim doğrusu..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

golf oyunu ne alaka
hadi onu geçtim pirates ? eheöehehahöüeheuah.

hatta duramıyorum
muahuahehahöhehhe.

ciddiye almadığım birşeydi, yoksa ciddiye mi alsam çünkü hala gülüyorum ehahah.[signature][hline]Sam, 15 Ocak 2003 22:29 tarihinde demiş ki:
mesela polymorph autocast ayarlanabilse
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 18 Aralık 2004 15:56 tarihinde demiş ki:
bence fm5 iğrenç bi oyun...nfs2 ise ilk oyundaki tadı veremedi bana...pirates i de bilmiyorum ama adventure sanırım...hmmss

fm mi iğrenç duyamadım?[signature][hline]Fm ve CmTürk Site Editör
{-Kobe- a.k.a Canonline}
-------------------------------------------
BU SENE ŞAMPİYON GÖRELİM SİZİ
ÖLMEDEN MEZARA KOYMAYIN BİZİ
KORKUTMAZ BİZLERİ MUSALLAH TAŞI
ÖLÜMÜNE SEVİYORUZ BİZ KANARYAYI

Genç FB
Sosyal ağlarda paylaş

Pireates nası girmis o listeye ben onu merak ettim =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.

AAL Member
Sosyal ağlarda paylaş

Best character dog mu? Ayıp etmişler bence.
Vtm:bloodline'da sayabileceğim çok kişi var, farklı kişilikleri, farklı mimikleri ve farklı ses tonları ile bence hepsi birbirinden güzel idi :)[signature][hline]Did you know that 4 out of every 5 people have the potential to be a zombie?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...