Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Atanamayan Öğretmen Pınar Yılmaz: Burger King'den Modelliğe

totemic

Öne çıkan mesajlar

ayıp ediyorsun ama ben seni düşünüp ithal etmiştim dicem neyse salla onu bunuda .. hani bir an gelir hayatında günlük hayatta olmadığı kadar üzgün hissedebilirsin kendini aynı anda bir çok ters şey olunca ve seni tek rahatlatabilecek şey ağlamak olur ama istesende ağlayamazsın.. öyle zamanlarda onu arıyorum ve bana o kadar kötü şeyler söylüyor ki o zaman rahatlıkla ağlayabiliyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Sparkcaster said:

Noyzura said:

neyse farkettim ki patide diğer patilerin sevgilileri hakkında atıp tutmak serbestmiş.. önceden bilmiyorsunuz diye neyse demiştim. Şimdi bazı gerçeklerle yüzleştim..

have fun and enjoy..

elinden geleni ardına koyma, korkacak hiçbirşeyimiz yok.

spark senin orci fotorafların elime geçti.

http://download.ultradownloads.com.br/wallpaper/118037_Papel-de-Parede-Textura-de-bambu_1600x1200.jpg

Bütün evin neşesi kaçtı.

Güneş vinegar stroke'da.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

SeaGle said:

Bide herhangi bi üyenin mankenlik yapan ex ini bulursan yardır, da zor.

Gwindon Şevki birazcık daha ünlü olsun da bekliyorum classy kadınlarla takılmaya başlamasını. Bir tek ondan umutluyum şimdilik.. Hadi be şevki..

Bu topicde gwindonun masaustu resminden cikmisti ilk. Oyle bisey olursa tam revenge olur. Ahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

şevki benim kankam şevkiye giden yol kankasına yavşamaktan geçer unutmayın ;)

Şevkiyle kanka olduk birlikte arkadaşlarımın ajanslarına bile gittik. tek bir isteğim var şevkinin daha ünlü olması çünkü ben dostlarını destekleyerek birlikte yükselmeyi tercih eden biriyim ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Kaliko said:

Noyzura said:

public forum diye çirkinliğin sınırlarını zorlamıza gerek yok.. tam tarot seansından çıktım manam azalmışken bu kadar gereksiz yorumu görmek kafamı attırabiliyor. sonuçta mükkemmel olmak ya da melek olmak zorunda değilim . kafam attığında bende sınırlarımı zorlama özgürlüğüne sahibim. En nihayetinde sınırlarını kaldırmış bir deliyim ve benimde insanlar üzerinde dışarıya çaktırmadığım zevklerim olabilir... sonuçta dünya gezegeni burası ve isteyen herkes istediğini yapabiliyor..

Hocam o degil de sen bu enerji yaymayla falan hayvanlari sakinlestirebiliyor musun? Onlarda ise yariyor mu?

bütün köpekler kankam, en soğuk kediler bile kucağımda.. kadınlar .. mmm yes ;D

Bana da anlat. Azgin bir erkek kopek var burada.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

bingildak said:

kızın özelini anlatırken ilgi toplarken kral,
kızın ilgi toplamak için public resimlere yorum yapıldı mı mağdur.

bir noyan klasiği daha.

git gud

kızın özeli mi ? benim özelim olm hayatınızda kaçınız hayatınızın aşkı tarafından polise tutuklatıldınız ;D ? dünyanın en saçma hikayesi yahu tabikide anlatıcam sonuçta hikayenin kahramanı benim.

evet öyle olduğuna inandığını biliyorum.

sonuçta senin hikayen ama başka kimse yok hikayede sadece sen ve senin özellerin... ohhh wait!

neyse takıl genç.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Exodus <3 Dworgian

Süper bir ikili oldunuz.. birbirinize şanş tanıyın ama en azından başarısız laf çarpmalarınızı duygusal hayatım üzerinden yapmazsanız belki ileride daha iyi anlaşmaya başlayabiliriz.

Ne o kız hakkında, ne de duygusal hayatın hakkında yorum yaptım. Ben sadece tırnakların konusunda bir espri yaptım.

Bana ne senin duygusal hayatından.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

neyse farkettim ki patide diğer patilerin sevgilileri hakkında atıp tutmak serbestmiş.. önceden bilmiyorsunuz diye neyse demiştim. Şimdi bazı gerçeklerle yüzleştim..

have fun and enjoy..

Beni zerre kadar ilgilendirmiyor ama sen halka mal olmuş birisin. Mahkemeler bile, halka mal olmuş kişilerin mahremiyetinin biz sıradan insanlara göre daha şeffaf olduğunu söyler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...