Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karea ve intihar...

Liebe

Öne çıkan mesajlar

vingthor haklı.

burada insanlar diğerlerine eğlence çıksın diye bi üye intiharın eşiğine gelip,bir diğerinin özel hayatı ifşa edilip sıkıntıya girmiyor.

aramızdan 2 kişi üzgün, mutsuz, madur şu durumda. eğlence çıkarmak adına konuyu deşmenin, uzatmanın, farklı boyutlara taşımaya çalışmanın tarafların üstüne gitmenin ne kadar kötü olduğunu ben anlatmayım amk. koca adamlarsınız.

biraz anlayışlı olun abi, vicdanlı olun. başkasına olmuyorsanız bile burada biz bize, birbirimize karşı olalım. başkalarının acılarından, mutsuzluklarından bu kadar keyif alan adamlar olduğunuza inanmak istemiyorum ben.

bu kadar hıyar adamlar değilsiniz lan. olmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

boşa çeneni yoruyosun imam, 30 kişi şuraya bişeyler yazdıysa minimum 25 tanesi troll, troll olmalarının nedeni de internet üzerinde olması, yani şu 30 kişilik topluluk bi arada bi evde bulunsa, şu muhabbette bi allahın kulu şu geyikleri yapamaz.

Bu da bizi işte internetin en bok yanıyla yüzleştiriyo. Bence hala bu tip durumlar için yapılıcak en iyi şey kullanıcının farketmediği bir ban olmalı. O yazsın dursun ama kendinden baskası görmesin onun yazılarını.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

vingthor haklı.

burada insanlar diğerlerine eğlence çıksın diye bi üye intiharın eşiğine gelip,bir diğerinin özel hayatı ifşa edilip sıkıntıya girmiyor.

aramızdan 2 kişi üzgün, mutsuz, madur şu durumda. eğlence çıkarmak adına konuyu deşmenin, uzatmanın, farklı boyutlara taşımaya çalışmanın tarafların üstüne gitmenin ne kadar kötü olduğunu ben anlatmayım amk. koca adamlarsınız.

biraz anlayışlı olun abi, vicdanlı olun. başkasına olmuyorsanız bile burada biz bize, birbirimize karşı olalım. başkalarının acılarından, mutsuzluklarından bu kadar keyif alan adamlar olduğunuza inanmak istemiyorum ben.

bu kadar hıyar adamlar değilsiniz lan. olmayın.

internette okudugun herseye inanmayacagini da ben ogretmeyeyim sana.
sacmasapan bisey okuyup ne anlayısı gosterelim
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...