Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4

Feamer

Öne çıkan mesajlar

yok o robot sadece oyundan ciktiktan sonra 1-2 dk extra topluyor, onun disinda toplanan seyler birikiyor zaten storage var her binanin kendisinde, gunde 2-3 girilir iste yeterli yesil arz/talep cizgisini biraz gecince cikin bisi olmuyor.

ama disari gonderdiginiz adam progress e devam ediyor o ayri.
Sosyal ağlarda paylaş

iste ciktiktan bikac dk sonra pause ediyor oyun onu kendisi. robot o extra arada da topluyor istetek avantaji o.

hatta simdi girdim baktim hemen hersey full biraktigim gibi, robotuda gonderdimdi zaten dun araziye.

bide ciftlestirdikce soyisimlerini degistirin, ensest olmuyor :P

saveler de surda backup almak isterseniz:

/Android/data/com.bethsoft.falloutshelter/files/
Sosyal ağlarda paylaş

oyun pause olduğuna emin misin abi? gebelikler falan devam ediyor çünkü.

ya bu arada SJWlar bu applicationı hala nasıl pazardan kaldırtmadı? kadın figürü tamamen ezilmiş lan vaultta hahaha. hamileyken doğurana kadar çalıştırıyorsun, çocuk yetiştirme fırsatı yok doğum sonrası hemen işe dönüyor, doğurur doğurmaz tekrar hamile kalıyor. bildiğin bir bebek makinesi, her zorluğu çekiyor üstüne herkesin yaptığını yapıyor.

NE EMEKTARMIŞ BE VAULT KADINI
Sosyal ağlarda paylaş

resource kullanimi pause oluyor, onun disindakiler devam ediyor iste hamilelik buyume wasteland kismi vs

robotuda alirsaniz icerde tutmayin gonderin para toplasin cok az topluyor ama saldirmiyorlar ona, telef olmuyor.

obur gonderilenler de ortalama saatte 1 item buluyor gibi.

para vercek bi durum gormedim ben sahsen, dunden beri 3 legendary bi o kadar da rare cikti sirf gorevlerden gelen bedava kutularla hicbisi yapmadan asd.
Sosyal ağlarda paylaş

uretim tuketimi karsilamiyordur buyuk ihtimal, tam 3dk sonra duruyor tuketim cunku:

https://www.reddit.com/r/foshelter/comments/3gy8sx/i_am_about_to_turn_the_game_off_and_i_will_most/

o 3dk icinde eriyor demekki stoklarin.

aynen bende gece kapatip sabah actim oyle bisi olmadi cunku %90larda mutluluk vs.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

oyun pause olduğuna emin misin abi? gebelikler falan devam ediyor çünkü.

ya bu arada SJWlar bu applicationı hala nasıl pazardan kaldırtmadı? kadın figürü tamamen ezilmiş lan vaultta hahaha. hamileyken doğurana kadar çalıştırıyorsun, çocuk yetiştirme fırsatı yok doğum sonrası hemen işe dönüyor, doğurur doğurmaz tekrar hamile kalıyor. bildiğin bir bebek makinesi, her zorluğu çekiyor üstüne herkesin yaptığını yapıyor.

NE EMEKTARMIŞ BE VAULT KADINI
benim butun vault ayni kadin ve adam ve onlarin çocuklarından. Hepsinin soyadi ayni. Akraba evliliginin dibine vurdum. Ensestin krali donuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...