Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4

Feamer

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

burada konuşulandan niye yola çıkıyorsun ki

hedef kitle sanki paticik

böyle ucuz ve hızlı kazançlar elde ederek ticari kazanç elde ediyorlar haliyle UI'i daha iyi yapmaya gerek kalmıyor.

sen nerede konuşulanı temel aldın onu yazaydın madem. benim gördüğüm en çok konuşulan şeyler modlama ve settlement dün gösterilenler arasında. köpekten bahseden yok gibi. hatta esas büyük tartışma konusu skill var mı yok mu şu anda.

ui meselesi gene kanuni'nin dediği gibi, ben de sevmiyorum da "bir tek bethesda böyle yapıyor" iddiaları bayağı sıkış.
Sosyal ağlarda paylaş

onlar konuşur, bethesda yapar! beğenmiyorsanız cüzdanınızla oylayın, gitsinler!

yalnız cidden inventory'de o kadar zaman geçirilen bir oyunun ui'sini umarım bu sefer skyrim'den ders çıkarmış olarak yaparlar. skyui çıkana kadar az çekmedik. apple etkisi maalesef konsoldana ziyade.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben kendi resmi forumlarına, bazı game news sitelerine baktım. tumblr'a baksam orada da anita/wu kafasında şeyler görürüm herhalde. köpek bahsi "yaa dogmeat varmış" diyen 1-2 kişi hariç görmedim bile. herkes customization, settlement, modding, skill/perk konuşuyor.

ha köpeği de küçümsediğimden değil, güzel birşey özenerek, detaylı yapmaları. companion sisteminin daha gelişmiş olacağına da işaret ediyor ki hep geliştirilmesi istenen bir alan. şimdi gelişti diye küçümseyecek bir durum yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün E3 tanıtımında izlerken Power Armor giymiş birisi jetpack ile uçabilir mi diye aklıma takıldı. Bugün wikiyi karıştırırken şöyle bir bilgiye denk geldim.

said:
This armor must be custom-fitted to the user and is so heavy that it requires internal micro-motors to allow movement.

Düz yürürken, nişan alırken bile zırhın içindeki motorların yardımıyla hareket edebiliyorken, bu kadar ağır bir zırh ile havada manevra yapabilmek ve bu şekilde savaşa girmek zor olacaktır.

Bethesda bulduğu her yere jetpack eklemiş gözüküyor. Doom'da da jetpackli iskeletler var.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...