Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fist Challenge : 1 saniyede 10 yumruk

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

türkiyede bir ilk olan Vampire Goth Club'ı taksimde ben açmıştım kısa solukluda olsa güzel partiler oldu sonrasında da electrogothx organizasyonunu kurup yıllarca gothic partiler yaptım.

Vampire Freaks türkiyede ünlü olmadan önceki yıllarda yurtdışındaki kızlar defterlerine benim fotoğraflarımı yapıştırıyordu.. Birgün amerikadan 80lerin bütün rockstarlarının groopiesi olmuş goth bir milf aramıştı beni . "Noyan eğer seniniçin uygunsa istanbuldan ikimiz için bir otel odası ayırtıp uçak biletlerimi alıp türkiyeye geliyorum" demişti ve gelmişti.. Aşık olmuştu evlenmek istemişti ve beni amerikaya taşındırtmak için elinden geleni yapmıştı... Ama bu kadının aşırı baskıcı tavrı ve tüm hayallerimi kendisine göre tasarlamasından sıkılıp cep telefonumu ve emailimi herşeyimi kapatıp AYLARCA DELİLER GİBİ ULTİMA ONLİNE OYNAMAYA GERİ DÖNMÜŞTÜM ve 90 kilo olmuştum.. hayatımda en şişman olduğum dönemdi ... işte böyle biriyim ben.. gotik kızlar benden sorulur ;D
Sosyal ağlarda paylaş

tyildirim said:

Video da triple whooperi götürürken hiçde üzülmüş bir hali yoktu noyanın oysaki...

ya böyle gereksiz açıklamalar yapmak istemiyorum çünkü basit bir zeka ile anlaşılacak şeylere açıklama yapmak beni sinirlendirmeye başlıyor gereksiz yere mana ve zaman çaldığı için ama vegan olduktan sonra triple whooper falan yemedim onlar öncedendi bu çok bariz birşey.. neyse..

Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Artık Noyzura ile ilgili bi msj atmayacağım. Beni hayal kırıklığına uğrattı. Oysaki ben onun spritüel yolculuğuna saygı duyuyordum. O arınsın sonra bize anlatsın, biz de arınalım diyordum. Kendine iyi bak elveda.

kendi kendine küsüyorsunda bu benim en sevdiğim durum. anlamayan insanlar bana soru sormasın. herkesin arınması da kendine. benim yolum beni ilgilendirir. Kimseye öyle inceleme yapmadanda genel birşey diyemem. Yaşam senin hayatın Yıldırım nasıl yapmak istiyorsan öyle yap.. Ama küslüğe gerek yok . verdiğim cevap net idi ama anlamak yerine alıngalın yapıp küsüp gidiyorsun. bence cevabıma ikinci bir şanş tanı.

Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

tyildirim said:

Video da triple whooperi götürürken hiçde üzülmüş bir hali yoktu noyanın oysaki...

ya böyle gereksiz açıklamalar yapmak istemiyorum çünkü basit bir zeka ile anlaşılacak şeylere açıklama yapmak beni sinirlendirmeye başlıyor gereksiz yere mana ve zaman çaldığı için ama vegan olduktan sonra triple whooper falan yemedim onlar öncedendi bu çok bariz birşey.. neyse..

Ne yani bir enerji geliyor hafızanı siliyor, tüm tadları unutuyorsun, üstüne et yiyorsun ve hayvanların yakarışlarını duymaya başlıyorsun.

Üstüne level atlayıp insanlara enerji gönderiyorsun. Hayatlarını ve geleceklerini bilebileceğini belirtiyorsun.

Saniyede 10 yumtuk atibileceğini iddia edip, vegan olarak steroidli adamı vucut konusunda geçeceğini savunuyorsun.

Şimdi bunlar basit değil ama senin whooper yerken ki mest olman basit öyle mi?

Ya noyan kusura bakma ama şu ortalığa saçtığın enerjini geri çağırda bence biraz aileni şu akıl sağlığı konusunda dinlemelisin.
Sosyal ağlarda paylaş

böyle skimsonik ruhani zırvalar beni çok güldürüyor o yüzden noyanı takip etmek çok keyifli her mesajında vay meke diyerek gülüyorum falan =) bazen yaşadığın şu ilginç hayat tarzın, burda ölümüne savunduğun abzürd şeyler falan %1 oranında inandırıcı olmaya başlıyor ki sonra diyorum ulan madem her şeyden bu kadar arındın o sigarayı puroyu weedi niye içiyorsun.

şu yaşam tarzın ve etrafındakiler gogo takılmak için ya başka bişi değil sfsds

bi akşam takılırken şu şarkıyı aç bari bişeye benzesin

http://www.youtube.com/watch?v=0xxK7FLuu78

he lan bi de şey, hadi biz okuyan çalışan hayata dair çok müthiş beklentileri olmayan adamlarız ( çoğunlukla ( yoksa sadece ben miyim lan) ) olm senin aldığın nefes bile kıymetliyse ne işin var forumda kıçını yırtıyon lan sabahtan akşama kadar uaheuahu git iki duman çek meditasyon yap karı kız takıl burda ne laf yetiştiriyon bütün işi cam önünde oturup sağa sola laf yetiştirmek olan melahat teyze gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

Anlayamadığınız bir deliye yaptırdığınız yakıştırmalar çok fazla kendinizce. Ama defalarca dediğim gibi 13 yaşımdan beri sokakta krosu , kekosu , magandası sadece alışmış olduğundan farklı görünüyorum diye bir sürü laf söyleme hakkını kendilerinde görebiliyor tıpkı aranızdan bazıları gibi . Sizin (yani paticikte gereksiz yere her topikte beni eleştrip hakaret etme girişiminde bulunan kişiler ) pek farkınız yok gözümde. Tek farkınız diplomalı olmanız.

Her nasılsa ben bir deliyim yaşamım bir çoğunun özgürlük anlayışının ötesinde. Bunu üstünlük ya da övünmek olarak söylemiyorum. Bunu net belirtiyorum ki bulunduğunuz noktada dışarıdan nasıl göründüğünüzü bilin ve her saniye kaybetmek olduğunuz şeylerin değerini bilin. Gençliğiniz ve zamanınız patronlarınızın ödeyebileceğinden çok daha pahalı.

Benim hayallerim var yaşantımda tam hayallerimin doğrultusunda . Bu hayallerde dünyayı değiştirecek hayaller. Paticikte bulunma sebebim iste ortak hayallerde yürüyebileceğim yoldaşları bulma umudum. Zaten aranızdan exceptional dostlarım sayabileceğim kişiler oluşmakta .

Gün gelicek çok daha net anlaşılacağım.. =))
Sosyal ağlarda paylaş

tütün kullanmıyorum , alkol kullanmıyorum (sadece şarap nadiren ) , kola v.s. şeyler yerine soda içiyorum .

rafine yağlar kullanmıyorum . sadece sızma zeytinyağı ve organik hindistan cevizi yağı.

İçinde glikoz şurubu bulunan gıdalarda almıyorum . Hayatında görebileceğin en sağlıklı ve saf beslenen adama sorduğun soruya gelince ...

... çünkü dünyanın en sağlıklı şeylerinden birisi. İnsanüstü bir hızda çalışan zihnimi sakinleştirip beni yavaşlatıyor. Meditatif birşey benim için zaten binlerce yıldır öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

bro sen bi egonu yen önce. en iyiym en şöyleyim dünyadaki en iyilerden biriyim şunu şöyle yaparım bunu böyle emerimden çıktığın noktada herhangi bir şekilde söylediğin ruhani olaylar değer bulur en azından. kendine bu kadar kapılmış bir adam siklenmiyor azıcık kafası çalışan adama o yüzden bu kadar HÖEDÖEÖHE muhabbeti oluyor. wisdom sahipliği bu değil.

ben bu kadar uğraşıyorum bu arada noyan ile kendisini tanıyorum, baya tatlı falan bir adam ki yeterince delikanlı bir adam.
yalnız bu sipiriçüel kırepleriyle uğraşmak çok eğlenceli gerçekten.

tarotuyla levılapıyla dalga geçebilirim ama alan mutlu veren mutlu gördüğüm kadarıyla. ne olursa olsun bişi satıyor birilerine onlarda alıyor ve memnun falan kalıyor ki noyan kendini dünyanın en iyilerinden biri olarak falan tanımlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

tütün kullanmıyorum , alkol kullanmıyorum (sadece şarap nadiren ) , kola v.s. şeyler yerine soda içiyorum .

rafine yağlar kullanmıyorum . sadece sızma zeytinyağı ve organik hindistan cevizi yağı.

İçinde glikoz şurubu bulunan gıdalarda almıyorum . Hayatında görebileceğin en sağlıklı ve saf beslenen adama sorduğun soruya gelince ...

... çünkü dünyanın en sağlıklı şeylerinden birisi. İnsanüstü bir hızda çalışan zihnimi sakinleştirip beni yavaşlatıyor. Meditatif birşey benim için zaten binlerce yıldır öyle.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=402063856496190&set=a.402061736496402.81558.401011466601429&type=3&theater

şurda sadece sigara içmeyip sigara içiyormuş gibi poz veren liseli kız triplerine girmişsin o zaman hihi =)

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=446668445369064&set=a.402061736496402.81558.401011466601429&type=3&theater

burda da yalandan içiyormuş gibi yapıp yalandan yorum yazmışsın fotoya hihi =)

şeker şey.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

ha bu arada kola içerkenki foton da vardı onu bulmaya da uğraşmak istemedim biliyorsundur sen zaten

;D ;D ;D ;D

Seninde altındaki beze sıçtığın fotoların vardır ama artık annen altına bez bağlamıyordur çünkü değiştin ve geliştin.

Değişimlerinden sonra geçmişimi yok saymıyorum ama geçmişin kendisi yoktur zaten çünkü herşeyin varolduğu tek bir gerçeklik var elle tutulur o da tam ŞU AN ve ben geçmişimde yaptığım bir çok şey şu anımda yokken sen böyle muhhabetler yapıp fotolar arayıp kendi dünyanda minik mutluluklar yaşamaya devam edebilirsin ;) Ama kendine şunu sor : Bunları yapmanın sana veya bana ne faydası var ?
Sosyal ağlarda paylaş

ben hala altıma sıçıyorum bi fotosu eksik ;D

abi geçen hafta birayı sigaryı bırakmışsın alkolü bırakmışsın gelip burda alkol kullanmıyorum tütün kullanmıyorum demişsin. ulan her fotonda elinde tütün var be ayıptır ;D

faydaları; ben eğleniyorum birazdan sikko işime gitmek için hazırlanmaya başlıcam en azından öncesinde biraz eğlence arıyorm kendime =)
sana faydası hmm yok ;D burda gelip nirvanaya ermiş gibi ettiğin lafların aslında ne kadar boş olduğunu gördüğümüzden zararı bile olabilir ;D

peace!
Sosyal ağlarda paylaş

eklediğin fotoğrafların tarihine bakarsan kendini bu kadar kolay kandırmamış olursun. Hani sadece eski fotoğraflarıma baktın diye herşeyi kendince yuvarlayıp birisine bu şekilde laf soktuğuna inananak kendinden geçen bir adamsın ;D

Neyse helal olsun yine "Noyzura'ya laf soktum topikin krallı oldum eheheh" diye eğlen ama dediğim gibi işe gitmeden önce eğlenmene mutlu oldum. Keyifli günler.

Genel tavrın bu şekilde devam ederse seni tekrar muhatab almam çünkü artık paticikte sadece dosthane olan ya da olmaya çalışan adamlar muhatabım. boş adamlarla boş tartışmalarla database'i şişirmeye gerek yok değil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

bro sen bi egonu yen önce. en iyiym en şöyleyim dünyadaki en iyilerden biriyim şunu şöyle yaparım bunu böyle emerimden çıktığın noktada herhangi bir şekilde söylediğin ruhani olaylar değer bulur en azından. kendine bu kadar kapılmış bir adam siklenmiyor azıcık kafası çalışan adama o yüzden bu kadar HÖEDÖEÖHE muhabbeti oluyor. wisdom sahipliği bu değil.

ben bu kadar uğraşıyorum bu arada noyan ile kendisini tanıyorum, baya tatlı falan bir adam ki yeterince delikanlı bir adam.
yalnız bu sipiriçüel kırepleriyle uğraşmak çok eğlenceli gerçekten.

tarotuyla levılapıyla dalga geçebilirim ama alan mutlu veren mutlu gördüğüm kadarıyla. ne olursa olsun bişi satıyor birilerine onlarda alıyor ve memnun falan kalıyor ki noyan kendini dünyanın en iyilerinden biri olarak falan tanımlıyor.

Benim için ego diye birşey yok yani gayet okeyim ben. Ego'dan yakınanlar en fazla kompleksleri olup karşındaki karşısında gereksiz yere ezilip büzülüp sonra ego mego diye ağlayan insanlar oluyor.

benim için sağlam ve kendine güvenen bir adamın ağzından ego diye asla bir başkasına yakınmaz.

Hani şu açıdan dersen ulan seni tanıdığımda böyle değildin sonra böyle oldun falan o konuda haklısın ama 30 yaşıma yeni girdim ve 30 yaşıma girmem ile birlikte yükselenim olan Arslan burcunun etkisi altına girdim . Bu noktada bende şaşırıyorum kendime vay be ne biçim bir yerleri kalkıp bir adam oldum lan diye ama yapacak birşey yok Arascım.. Olduğum halim şu an için bu çevremde insanlar kendilerini saçma hislere kaptırıyor diye ezik numarası yapacak halim yok ;D

ama aslan burcu acayipmiş

yükselen aslan burcu işte böyle birşey..

YÜKSELEN ASLAN BURCUNDA - YARATICI
Mizacı: Övüngen
İmajı: Kendimden eminim
Hayata yaklaşımı: Hayat yaşamaya değer

Aslan burcu yükselen, kişiyi kendisine çok güvenen, mert ve cesur biri yapar. Dikkati çekmekten, daima üstün olmaktan, övünmekten zevk alırlar. İyi niyetli, sebatlı, bildiğinden şaşmayan, aklına koyduğunu yapan insanlardır. Yardımdan zevk alıp, cömertlikleri ile dikkat çekerler. Öfkeleri alev gibidir, bir anda parlayıp, aynı hızla söner. Kin ve kuşkuya onların hayatında asla yer yoktur.

Çok açık, samimi ve hareketli, işleri iyi gittiği zaman iç huzuru yüzlerinden okunan kişilerdir. Mutluluklarını mümkün olduğunca çok insana dağıtmak ve paylaşmak isterler. Yaşamı sevip, dostluklara önem verirler. Dikkati üstünde toplamayı severler. Bunu başarabildikleri sürece mutlu olurlar.

Ama bir kenarda kalırlarsa karamsarlaşıp asileşebilirler. Çabuk acımalarından dolayı türlü özveride bulunabilirler. Sevdiklerine karşı son derece bağlılık gösterirler. Fakat kırılırlarsa asla affetmeyip uzaklaşmayı yeğlerler.

Yükselen Aslan çok konuşkan olmakla birlikte gururu yüzünden gizli duygularını açmayı pek sevmez. Sadece sevip bağlandığı ve çok sevdiği, güvendiği kimse onu tanıyabilir. Lüks bir yaşam ve çevresinde bu tip insanlar isterler.

Düzen, cesaret, dayanıklılık başlıca erdemleri arasındadır. Güneşli çehreleri, ihtiyaçları olan ilgiyi kolayca görmelerini sağlar. Güç ve kumanda etmeye düşkün olduklarından, gerek olmayan durumlarda bile kontrolü ele almaya çalışabilirler. Çok çalışkan olup ve başkalarının uzun sürede çalışarak yaptığı işleri kısa zamanda hallederler. İyi bir organizatör olmaları nedeniyle planları genellikle başarıya ulaşır.

Sosyal ağlarda paylaş

abi valla boş değilim ya =( takılıyorum sadece seviyorum böyle insanlarla uğraşmayı sadece kötü bi huy biliyorum.

ama gelip burda desen ki atıyorum 3 aydır tütün mamülleri ot falan kullanmıyorum şu kadardan beri bira vs. içmiyorum çok nadir şarap falan anlarım. onun dışında gelip ermiş gibi tütün ağzıma sürmem alkolle aram yok gibi laflar edersen çok afedersin billuru geçerim yani. 1 hafta dediğimde lafın gelişi yani ben 6 yıl sigara içtim 15 ay ve 16 gündür içmiyorum, 2 buçuk aydır da puro kullanmıyorum ama ben bile sigara içmiyorum diyemiyorum, ben bıraktım sadece kullanmayı. potansiyel bir müptezelim onu biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...