Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fist Challenge : 1 saniyede 10 yumruk

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

Ha yok saol bu hizmetin benim için hiç birşey ifade etmiyor dersen ise sana bir hizmet kuponu veririm. Sende bu kuponu bu tarz şeylere meraklı bir arkadaşına ya da çok etkilemek istediğin bir kıza falan verirsin ve alakadar birine de verebileceğin en güzel hediye olur.

Peki sen bana bu iddaanın karşılığında ne verebilirsin ?

Noyzura said:

AHAHAHAHA

adam iddia kazanıcak ve etkilemek istediği kızı sana getirip ayaklarını yalatıcak yani.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

o bisey degil, sekoya sen kazanirsan hamburger yerim, ben kazanirsam hesabima 30k dolar yatirirsin demisti asdf.

Olm söyle versyonlar yazıp sonra 10 kişi aynı şeyi tekrar ediyorsunuz da Sequo kendisi kaşındı geldi dedi sen mızraksın ben tankım falan ama istanbulda görüştüğümüzde gözlerini kaslarımdan alamıyordu sonra spora başlayıp gelip artistik yapıyor profilimde ;D

Onun teklifi ise 2 kilo eti yiyip "et yemeyi çok sevihyorum" diye bağırmaktı. Çokda güveniyordu kendisine kesin kazanırım falan diye. Bu kadar güveniyorsan 50k $ ararsın 30k hayvanları koruma vegan derneklerine veririz , 20$k bende bir yıllık ağır çalışmalarımdan dolayı alırım dedim .

1 yıllık iddaa be şükrü şurda 10dkda şöbiyet nutella ekmak arası yiyen adama 500 veriyor 1 yıllık iddaa için 50k $ gayet yerindeydi ama TIRSTI ;D kaybedeceğini hissetti .. 500$'a iddaya girdi ama ben 500$ için 1 yıl kasmam zaten öyle egomla ya da vucudumla ilgili sorunum yok gelip öyle birisine kendi profilinde laf sokup sonra geri vites yapacak biri değilim ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

aquila said:

o bisey degil, sekoya sen kazanirsan hamburger yerim, ben kazanirsam hesabima 30k dolar yatirirsin demisti asdf.

Olm söyle versyonlar yazıp sonra 10 kişi aynı şeyi tekrar ediyorsunuz da Sequo kendisi kaşındı geldi dedi sen mızraksın ben tankım falan ama istanbulda görüştüğümüzde gözlerini kaslarımdan alamıyordu sonra spora başlayıp gelip artistik yapıyor profilimde ;D

Onun teklifi ise 2 kilo eti yiyip "et yemeyi çok sevihyorum" diye bağırmaktı. Çokda güveniyordu kendisine kesin kazanırım falan diye. Bu kadar güveniyorsan 50k $ ararsın 30k hayvanları koruma vegan derneklerine veririz , 20$k bende bir yıllık ağır çalışmalarımdan dolayı alırım dedim .

1 yıllık iddaa be şükrü şurda 10dkda şöbiyet nutella ekmak arası yiyen adama 500 veriyor 1 yıllık iddaa için 50k $ gayet yerindeydi ama TIRSTI ;D kaybedeceğini hissetti .. 500$'a iddaya girdi ama ben 500$ için 1 yıl kasmam zaten öyle egomla ya da vucudumla ilgili sorunum yok gelip öyle birisine kendi profilinde laf sokup sonra geri vites yapacak biri değilim ;D

Hacı sende kas yok unut şunu. Hiç kas yok hemde. Sadece fitsin. Resimlerinden de görüyoruz kardeşim. Acı gerçekler kas mas yok.

Tamam hoş ve güzel bir vucudun var fitsin ama sıskasın.

Senin kas anlayışın çok farklı.

İddia da öyle olmaz bir değer biçiyorsan kaybettiğinde aynı değeri karşı tarafa karşılayabilmelisin.

Sen kaybedersen 50K öde ben kazanırsam hambörgör yiyeyim. Öyle bir iddia şekli yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

"Tamam hoş ve güzel bir vucudun var fitsin ama sıskasın. "

kör olaydım da şunu okumayaydım.

daha nasıl kendimizi ağır ipneler forumu olarak lanse edebiliriz acaba?

off böyle vermek isteyipte ters davranan kızlar olur yani. Hani istiyor beni ama böyle çok popom kalksın havalara girmemi istemeyen gıcık kızlar olur ya .. öyle davranıyor ,;D
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati said:

milflerin köpeklerini gezdirsem hem milf hem para kaldırabilir miyim acaba
win-win

çok güzel bir milf gördüm ya.. göz temasımız yeterdi..

tamam rogue gibi takılabilirim ama düşündüğünüz kadar para göz değilim. sadece herkes gibi para ödemem gereken yerlere para ödüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...