Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fist Challenge : 1 saniyede 10 yumruk

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Lütfen yaa.. bu adamlar commodor64 ise ben karşılarında i7 alienware cihazlar gibi kalıyorum. Bu adamların anlık yaşadıkları yükseliş soklarını benim gibi bir gamer level atlama ve sistematik gelişim süreçlerinin daha etkili hale getirilmesi ve yöntemlerin izah edilebilmesi gibi durumlarla benimle karşılaştıralamayacak bir şekilde eski ruhsal teknolojileri var..

Çok açık söylüyorum çünkü insanlar teknoloji gibidir.

calimero said:

Bu adamın geleceği.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m18k2doX8p1rsngd2o1_250.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=1yYiHaCyrNo

Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Lütfen yaa.. bu adamlar commodor64 ise ben karşılarında i7 alienware cihazlar gibi kalıyorum. Bu adamların anlık yaşadıkları yükseliş soklarını benim gibi bir gamer level atlama ve sistematik gelişim süreçlerinin daha etkili hale getirilmesi ve yöntemlerin izah edilebilmesi gibi durumlarla benimle karşılaştıralamayacak bir şekilde eski ruhsal teknolojileri var..

Çok açık söylüyorum çünkü insanlar teknoloji gibidir.

calimero said:

Bu adamın geleceği.

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m18k2doX8p1rsngd2o1_250.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=1yYiHaCyrNo

Onlar da seni görse aynısını söyler emin ol. Mehdi amca gibi, yazdığı kitabın verdiği dokunulmazlıkla seni alt eder, sonra da enerjisiyle sönümler. Ama tabi yersen..
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

Onlar da seni görse aynısını söyler emin ol. Mehdi amca gibi, yazdığı kitabın verdiği dokunulmazlıkla seni alt eder, sonra da enerjisiyle sönümler. Ama tabi yersen..

Oktar ile frekanslarımız çok uyuyor ama aramızdaki fark şu :

O adam evrimi yalanlamaya çalışıyor , benim ise tüm olayım Evrim üzerine nasıl sürekli kendimizi aşıp yeni perkler ile hem fizyolojik değişimlere koşarken aynı zamanda evrimin mental boyutu ile her bireyin eşit olarak sahip olduğu zaman olgusunda mind manisfestin(tezahür ettirmenin) doruklarına çıkmak..

Mesela bizim birbirimizi ikna etmemiz ya da alt etmemiz değil.. İnsanlığa ve gerçekliğe nasıl bir etki yaratıp gerçekliğin devam edişine etki edişimiz.

Bu adamın evrimi çürütme çabaları olduğu gibi benimde Evrim'in hiç farkedilmemiş boyutlarını göz önüne sokmak üzerine yazdığım kitaplar var.

Şimdi kendin karar ver ikimizin deliliğinin güce dönüştüğü noktada senin gözünde hangimiz daha iyiyiz ?

http://www.youtube.com/watch?v=RJGDnIbViiw
Sosyal ağlarda paylaş

Titriyorsun çünkü aslında hiç hoşuna gitmeyen birşey yapıyorsun. Gayet içten bir konuşmada ilimini ve bilimini konuşturacağına öyle kendinden daha farklı bir persfektifte belki hiç bakmadığın açılardan konuşan birine direk "cahil cahil" diyip ayıplıyorsun. Buna "bağnazlık" derler bilirsin..

Okuduğun okul ve aldığın eğitimlerin seni getirdiği noktada güzel birşeyler konuşabilmek varken tercih ettiğini zannettiğin şey davranış bu. Ama bunun altında kendini kontrol edemediğin mainstream davranış şekli aynen Pavlov'un köpeği nasıl zilin sesi duyunca et yiyeceğine koşullandırılıp et olmasa bile zili duyunca ağzı otomatikman salya spamlamaya başlıyorsa , toplumdaki insanlarda doğal olarak net birşeyler ifade etmeye başladığı anda çoğu insanın ağzıda bullshit spamlamaya başlıyor...

Ayık ol arascım. Seninle aldığın eğitim neticesinde öğrendiğin onca güzel şey konusunda konuşmak isterim ve bunu hem bir dostum , hem bir insan olan aras ve hemde bilim eğitimi olan bir gencin doğru şekilde sentezleyebileceği bir şekilde yani anlamı olabildiğince herkesin rahatça anlayabileceği bir şekilde güzel sözlerle açıklayabilirsin...
Sosyal ağlarda paylaş

kabul etmediğin için öyle birşey yok. alakan olmayan laflar ediyosun bazen abi o öyle değil diyince 'bence böyle' gibi argümanlarla geldiğin için.

30 yaşında adama bu böyle değil diye oturup ciddi ciddi birşey anlatmaya çalışacak işimi gücümü bırakıp ciddiye alacak değilim aslında.

cahil birine cahil demek bağnazlık yapmak değil olan birşeyi dile getirmektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Moruk kusura bakma ama "Evrim" tek hücreli canlıdan tam şu andaki bedenima kadar DNA sarmallarımda kodları işli bilgilerken ve varolmanın bu kadar her aşamasında bulunan ve yaşanan bir durum iken şimdi evrim'i senin ders ders kitaplarının sunduğu bilgiler ile sınırlayacak değiliz.

Senin düşüncelerine ters birşey söylemiyorum hatta aksine biraz olsun anlamaya çalışmayı denesen anlayacak kafaya da sahip olduğuna sonuna kadar farkındayım ama bu noktada cesaret edemediğin şey azıcık olsun iletişimini bir üst noktaya çıkarabilip ve ne demeye çalıştığımı görüp "Ah evet hiç bu açıdan bakmamıştım" diyebilmek.

Çünkü çok boyutlu bir düzlemde bazı gerçeklere bir çok farklı açıdan bakılabilmesi mümkün. Vizyonun'un özgürlüğünü keşfet ve iletişimin daha üst levellerinde danset ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

calimero said:

Oktar ile frekanslarımız çok uyuyor ama aramızdaki fark şu :

O adam evrimi yalanlamaya çalışıyor , benim ise tüm olayım Evrim üzerine nasıl sürekli kendimizi aşıp yeni perkler ile hem fizyolojik değişimlere koşarken aynı zamanda evrimin mental boyutu ile her bireyin eşit olarak sahip olduğu zaman olgusunda mind manisfestin(tezahür ettirmenin) doruklarına çıkmak..

Mesela bizim birbirimizi ikna etmemiz ya da alt etmemiz değil.. İnsanlığa ve gerçekliğe nasıl bir etki yaratıp gerçekliğin devam edişine etki edişimiz.

Bu adamın evrimi çürütme çabaları olduğu gibi benimde Evrim'in hiç farkedilmemiş boyutlarını göz önüne sokmak üzerine yazdığım kitaplar var.

Şimdi kendin karar ver ikimizin deliliğinin güce dönüştüğü noktada senin gözünde hangimiz daha iyiyiz ?

http://www.youtube.com/watch?v=RJGDnIbViiw

E ikinizi farklı yapmıyor ki bu, ikiniz ayrı uçlardaki delilersiniz işte. Biriniz evrimi çürütme noktasında kullanmış bunu diğeriniz saçma bir şekilde evrimi kullanmış, çakma quantumcular hesabı.

Ki deliliğinizin asıl noktası evrim falan değil, ettiğin laflarda bir tane "sane" laf yok. Arada bir akıllı insan seviyesine inip sağdan soldan 3-5 bişeyler koparmaya çalışıyorsun misal, ancak onda da o kadar akıllı insan seviyesinin altındasın ki olmuyor. Ancak o konuda senden de low tier olan Sequo'yu falan kertebiliyorsun. Gezi sürecinde genel olarak forum kertildi misal, ona birazcık şaşırdım orada biraz kendi seviyenin üzerine çıktın ama işte orada farklı değişkenler vardı.

Diyeceğim her açtığın başlıkta biraz daha kötüleşiyorsun, hani kötürüme gülünmez fakat o kadar abartıyorsun ki, elde olmadan şu oluyor.

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/02/mj-laughing.gif
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...