Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fist Challenge : 1 saniyede 10 yumruk

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

aslında şuanki sistemin leş olduğu ve insanların sömürüldüğü konusunda fikirlerimiz benzeşiyor.insanların kurduğu bu sistemin karınca kolonisinden farksız olduğunu düşünüyorum.

seni eleştireceğim nokta büyüydü,faldı tarzı saçma uğraşların.kan içmek nedir abi ya.ha bir de narsistsin.

bu arada bu adam gerçekten de zengin olacak arkadaşlar dalga geçmeyin.kafayı takmış bu işe ve tamamen bu amaca yönelmiş.harun yahya gibi sürekli dalga geçilen biri olacak ama
Sosyal ağlarda paylaş

Gizli said:

aslında şuanki sistemin leş olduğu ve insanların sömürüldüğü konusunda fikirlerimiz benzeşiyor.insanların kurduğu bu sistemin karınca kolonisinden farksız olduğunu düşünüyorum.

seni eleştireceğim nokta büyüydü,faldı tarzı saçma uğraşların.kan içmek nedir abi ya.ha bir de narsistsin.

bu arada bu adam gerçekten de zengin olacak arkadaşlar dalga geçmeyin.kafayı takmış bu işe ve tamamen bu amaca yönelmiş.harun yahya gibi sürekli dalga geçilen biri olacak ama

ııhh herşey olur ama zengin olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Gizli said:

İstediğim gibi sapıkça özgürlüğün tadı çok güzel ya kimseye zarar vermeden =))

Harun Yahya ile farkım o islamiyeti savunuyor olması ve benimde dinlerden bağımsız ruhun gücünü savunmam.

Geçen gün bir projedemden bahsederken onun en sadık kızını da yanıma çekince büyük bir darbe vurmuş olucam derken facebookda yan tarafta o kız çıktı. ve bunun üzerine arkadaş olarak ekledim ve hemen kabul etti ;D

Bu esnada isteyen istediği gibi dalga geçebilir. Kendi tv kanalım ve milyarlarca euro , dollar ve bitcoinim olduğu sürece pek umrumda olmaz. Ciddi büyük yatırımlar ile uğraşırken zamanla insanlar dünyanın hizmetine nasıl kendimi adadığımı anlayacaklar =))

Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

abi bu adamın raporu var muhtemelen. bir şey olmaz buna salarlar.

Psikiyatristlerin ve psikologların ve hatta onların profesörlerinin bile zekası yetişemiyor benimkine ;D Biliyorum şimdi insanların huzurlu hissettiği konuşma biçimlerinde böyle şeyler duymak huzurlarını kaçırabiliyor ama burada kendimi övmek yerine bir gerçeği olabilecek en net ve samimi bir biçimde belirtiyorum ;D

Şu an'a kadar karşıma çıkan bütün uzmanlar ile, sadece bir tane amatör ve önyargılı psikiyatrist dışında o kadar çok gülüp eğlendik ki ve sonuçlarım hep çok sağlıklı çıktı o şekilde çıkmasını istediğim zamanlarda ;D

O amatör psikiyatrist ise üsküdarda yobaz ama atmosferi çok güzel olan tarihi bir sağlık merkezindeki dinci bir psikiyatristdi. Dincilerle sorunum yok ama tek sorun o gün öncesi çok hastası olduğum bir hatunun yanında sabahladığımdan orjinal outfitlerimle hastaneye psikiyatri kontrolüne gitmemdi. Psikiyatri kontrolü ise sadece denizcilik , gemi adamı olma sürecimin bir parçasıydı. Beni bugünün anısına Rorschach testi yapılması için beni türbanlı bir uzmana daha yönlendirmişti.. Kafam sonsuz güzel gitmek zorunda kalmıştım ve hayatımın en keyifli görsellerini yaşamıştım ve testten harika sağlıklı sonuçlarla çıkmıştım ;D

Ha bu esnada neden bu hikayeleri burada anlattığımı sorarsanız artık bunu itiraf edebilirim çünkü çok alakasız yorumlarda bulunduğunuz ama bunun altında yatan gerçek şu :

Paticik Postlarımdan bir kitap hazırlıyorum. Burada sizlerle hiç kimseyle olamadığı kadar farklı açılardan sohbet edip hikayelerimi anlatabiliyorum yazıya dökerek ;D
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

valla en son noyzura gibi arkadaşım kendisinin sonu pek iyi , azıcık dinle biraz profile izle. çünkü bu işler tek bir bakar sonrası çok bu senin de başına

Nolaxcım affına tek bir ricam var senden. bir daha asla benim hakkımda korku içeren bir yazı yazma , konuşma , düşünme ya da ihtimal bile yürütme aklından... ya da düşünsen bile sakın tekrar sessizliğini bozma.

Bunu dostlarına değil , düşmanlarına yap. Ben sana minnettar bir dostunum. Teşekkür ederim yinede.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...