Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fist Challenge : 1 saniyede 10 yumruk

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

fal mal diyorsunuz ama patide geçirdiğim süreç esnasında sizlerinde desteği ile yeni dünya düzeninin yeni yaşam tarzı modelini yazdım.

insanlara hayatlarında maksimum kar sağlayarak mutlu ve çoşkulu üstelik aşk dolu olmayı öğretiyorum.

Bu öğretininde kitaplarını yazıyorum . İlk kitap kişisel gelişim bazında.

İkinci kitap ise expansion olarak bu öğrendikleriniz dünyayı nasıl değiştireceğin planını içeren bir kitap ve kitsel bir MANEVİYAT - EKONOMİK - POLİTİK gelmiş geçmiş en büyük DEVRİM niteliğini taşıyor..

işin güzel yanı bunu hazırlama için sadece kafama göre özgür takılarak hayatı ve duyguları inceleyerek geçirdim. Fakirlik zenginlik ve bir çok zıt kutupları deneyimlerken hep çelişkişli ve acayip bir insan olarak göründüm..

Artık elimde hem tüm sistemi hemde bütün dinlerin yerine insanların seve seve kendileri koyabileceği birşey var.

Zamanla bunu tüm dünya anlayacak ve bu esnada ben mutlu ve özür yaşamıma katlanarak artan bir zenginlik devam ediyor olacağım.

Tüm bu çalışmalarımla birlikte yükselişimle birlikte dünyadaki diğer yükselmiş alllylarım ile birlikte olup dünyayı asla eskisi gibi olamayacak kadar güzel bir yer haline getiriyoruz.

Bana katılmak isteyen herkes eğer benimle aynı hayalleri paylaşıyorsa dünyayı iyileştirmek adına... Eğer kendi güvenilirliğini kanıtlarsa katılabilir. Çok zengin ve dünyaya hayrı olan insanlara dönüşebilirsiniz eğer bunu yapabilecek testisleriniz ve yetenekleriniz var ise ;D

Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Bu arada ek gelir olarak sosyal medya ajanslarına falan bir bak. Fena takipçin yok Facebook'ta falan. Ne tipler ekmek yiyor sen de yolunu bulursun.

bütün sosyal medya kanallarım kendi PR'ım için kullanıyorum. bahsettiğin teklifler geldi ama üç beş kuruş için güvenilirliğimi viral reklamlara harcamak bana göre değil =))

bunun dışında yerel illuminatide insanları etkileme gücümü farkedip ailelerine almak istediler fakat mind manipilasyon güçleri benimkinden çok daha aşağıda kaldığı için rezil olduklarıyla kaldılar ;D

onlarda bütün spiritüel hizmetlerimin organizasyonunun kontrolünü istediler ve 100 dakikalık seanslarım başına 5000-6000 $ civarında rakamlar önerdiler. Ama vizyonum o kadar geniş ki kimseye özgürlüğümü teslim etmeden ve şeytana ruhumu satmadan çok daha hızlı bir şekilde zengin olacağımın farkındayım.

illuminati yerine noyanninati kurma kararı verdim bununla ilgili tüm arkadaşlarımın yetenek ve hizmetlerini pazarladığım bir şirket ve private network kurmakla uğraşıyorum bu aralar.
Çok fazla yetenekleri olan dostlarım var fakat çoğu yeteneklerini doğru şekiled pazarlama yeteneğine sahip olmadığından hep başkaları tarafından sömürülüyor.

Ama artık mevcut hükümet gibi Para enerjisini kendi içimizde döndüreceğimiz bir oluşum içerisindeyim. Gölgelerin gücü adına , güç bende artık yani ;D
Sosyal ağlarda paylaş

zipzip said:

olası post-apokaliptik dönemde çok fena kült kurar bu adam

başladım bile artık hiçbirşey durduramaz =)) En zor dönem 3 ay önce ailemin zorla akıl hastanesine yatırmaya çalıştığı dönemdi.

Ailemle tüm bağlarımı kestim ve sonsuz akışı olan income var. Bussiness Angellar ile milyon dolarlık sponsorluk pazarlıklarına girmeye başladım bile.
Sosyal ağlarda paylaş

25 yaşımdayken demiştim "noobun teki olsaydım peygamber olurdum ama bana göre değil çünkü dinlerin karşıtıyım , benden ancak ateism'in tanrısı olur ve bana yakışanda budur" demiştim ;D

sadece kızlar değil.. herkesin ortak hayrına hayallerimin ciddiyetini anlayan herkes yoldaşım olmaya başlıyor..

Bu spiritüel , politik ve ekonomik bir devrim. yakında kitapların piyasaya çıkınca oradan okursunuz. 15'inden sonra studyo daire tutup kapanıyorum .
Sosyal ağlarda paylaş

Şakası kalmadı bu işlerin. Direniş esnasında farkettim.. gaz maskesi takıp tomalara anlamsız yere kafa tuttuğum her gün birileri öldü etrafımda..

Bende KOç grubu gibi holding olursam dövüş sanatları yeteneklerimden çok daha fazlası ile sisteme müdehale edebileceğimi farkettim.

Holdingleşerek dünyanın Titanlarından biri olmam artık kaçnılmaz.

Hiç bir zaman paraya ilgi duymamıştım nasıl olsa mutluyum diye. Ama artık herşeyden öte yaşama amacım olmuş HAYALLERİM var. Beni en çok tatmin eden şey ise hayallimin peşinden tüm gücüm ile yardırmak...

patinin anlayacağı dilde söylersem öylesine mutlu yaşamasının ötesinde MAIN QUEST'imi buldum.
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Hand said:

abi bu neyin kafası ya?

birşeyin kafası falan değil. artık beyim eskisinden çok daha iyi çalıştığı hafızamı kaybettikten sonra hiç bir şekilde zihimi olmadık kafalarla bozma riskini alamam.

Limitless filminin hapsız veryonunu düşün en doğal boş kafa halim bu.. terbiye etmesini öğrenene kadar paticikten 3 defa banlandım. neyseki artık daha stable ama her gün zekam ve enerjim gelişim göstermeye devam ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yakında paticikte ayrı bir topik açıcam. yeteneklerini ve hizmetlerini benim aracılığım ile kazanç ve paraya freelance olarak çıkarmak isteyenler için. Oradan devam ederiz. O zamana kadar tek bir ricam var :

En büyük hayalinizi keşfetmenin hayalini kurun..
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

yakında paticikte ayrı bir topik açıcam. yeteneklerini ve hizmetlerini benim aracılığım ile kazanç ve paraya freelance olarak çıkarmak isteyenler için. Oradan devam ederiz. O zamana kadar tek bir ricam var :

En büyük hayalinizi keşfetmenin hayalini kurun..

Önce sen kazan sonra sen kazandırmaya başlarsın ama önce kazanmalısın:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...