Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

chrome sana laflar hazırladım.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

sevişirken ayağına kramp girsin

patates bira söyle patates buz gibi gelsin

hiç beklenmedik bir yerde toplum içinde ayakkabını çıkarman gereksin ve çorabın yırtık olsun baş parmağın şey gibi çıksın aradan

taylanda git sarhoş otele attığın hatun ladyboy çıksın ama fark ettiğinde çok geç olsun

pislik herif
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

revit öğrenmeye başla o zaman şimdiden. ya da bentley.
öğrendim dedikten sonra fason paslamaya şimdi bile başlarım. zibil gibi iş kaynıyor ama işte barzo gibi autocad e değil. revit bileceksin.

abi yeni program kasar şimdi. archicad öğrendik hep onu kullandım. olmaz mı archicad? daha ne olacak mis gibi tasarım programı. pasla fasonu parasızım. :(
Sosyal ağlarda paylaş

şu söylediğin laflar ne kadar ayıp axe. spoiler vermişim boş bulunup. adamı da seviyorum. naapsaydım terslesemiydim bir de üstüne. gönlünü aldık işte. nedir yani.

ayrıca sen suya öyle yatın 2.katından barzolama atladığın sürece dünyadaki hiç bir şeyi eleştirme hakkın yok abi elinden alınmıştır bütün yetkilerin.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

hmm film çıkalı 4 gün oldu herkes izlemiştir artık diyip mi gönderdin o postu naptın.

bi de hem suçlu hem güçlü.
çok üzdün beni ve hayal kırıklığına uğrattın. spoiler değilse neden silindi postlar. insan bir özür diler.

donatı hesapların bozulsun inşallah.

Abi spoiler üzgünüm. Hatta filmin sonu direk sdfd.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

chrome said:

revit öğrenmeye başla o zaman şimdiden. ya da bentley.
öğrendim dedikten sonra fason paslamaya şimdi bile başlarım. zibil gibi iş kaynıyor ama işte barzo gibi autocad e değil. revit bileceksin.

abi yeni program kasar şimdi. archicad öğrendik hep onu kullandım. olmaz mı archicad? daha ne olacak mis gibi tasarım programı. pasla fasonu parasızım. :(

achicad i çözen adam reviti de çözer abi. sen gel beni dinle. türkiye pazarından çıkıcaz biz neredeyse öyle revit işi var. çok da yağlı çok da güzel.

ama yerel projelere mimari çizerim diyorsan onlar da geldikçe bundan sonra itelerim istiyorsan.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:
ayrıca sen suya öyle yatın 2.katından barzolama atladığın sürece dünyadaki hiç bir şeyi eleştirme hakkın yok abi elinden alınmıştır bütün yetkilerin.

Hakarete gel adam beni yine çthulhuyla karıştırdı.

Ben forumun yerleşik hintlisiyim arkadaşım. Şirketlerim var dondurma sektöründe iş adamıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...