Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Warlords of Draenor" - WoW Expansion

emre3877

Öne çıkan mesajlar

Abi bilmiyorum da.. bir 5 dknız varsa mmo-championa girip commentlere bakın.. SEVMEDIYSEN OYNAMA LAN modunda millet.. eleştiri yaptırmıycak kadar fanboi modundalar..

Bu arada streame baktım şimdi de .. o tayvanlı grup iyi tokatlıyor bayağa iyi maç çevirdiler demin takdir ettim respect farmers
Sosyal ağlarda paylaş

CusTodeM said:

Abi bilmiyorum da.. bir 5 dknız varsa mmo-championa girip commentlere bakın.. SEVMEDIYSEN OYNAMA LAN modunda millet.. eleştiri yaptırmıycak kadar fanboi modundalar..

Bu arada streame baktım şimdi de .. o tayvanlı grup iyi tokatlıyor bayağa iyi maç çevirdiler demin takdir ettim respect farmers

e sen aksini mi bekliyodun?

mop'da farklı bir şey mi oldu?

wow'dan bahsediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

assembly said:

CusTodeM said:

https://www.youtube.com/watch?v=0ecv0bT9DEo#t=92

Arkada ki müzik tanıdık geldi mi ? :)

hayır gelmedi olayı nedir ?

abi eskiden warcraft 3 oynadıysanız.. müzik ilk 3 corridorda çalan müzik :P

bingildak said:

e sen aksini mi bekliyodun?

mop'da farklı bir şey mi oldu?

wow'dan bahsediyoruz.

Doğru diyorsun da bu kadar gözü kapalı herşeye ok demek saçma geliyor.. ben hala diyorum belki alıp oynarım expansionı diye ama o da anca alışkanlıktan olabilir belki.. gerçi ne diyorum ben ya? Race yok class yok napıcam oynayıp (tek ilgimi çeken o instant 90 oynamadığım ve level kasmaya üşendiğim bir char oynarım :P)
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyuna 10 yıldır yeni mekanik eklemediler.

tamam world of warcraft dünyası, tamam blizzard. eyvallah.

lafım yok.

fakat ayıp yani exp çıkartıyorsun, kaçıncı oldu. insan bir ırk, bir class eklemez mi ya. kombat 10 yıl önce neyse şimdi hala o. modeller 10 yıl önce neyse şu an hala o. yani re-model için 10 yıl bekleyip, exp'in highlight'i gibi göstermenin ne anlamı var.

instant level 90 nedir, yani oyuna hiçbir şekilde oturuyor mu?

son yaptıkları exp'de uçurtma üzerinde uçan pandalar ne olacak? Draenor'da o atmosferin ağzına sıçmayacak mı?

herifler 2 zone yapmış, 4 tane editlemiş. dungeonları da elde olan malzemeyle doldurmuşlar e hadi exp.

oyunun ilk exp'i olmuş olsa, blizzard olmasa eyvallah tabii adamlar yapamadı dersin. 10 yıllık oyun lan, el insaf yani.
Sosyal ağlarda paylaş

--yeni race yok

--yeni class yok

--outlandi editleyip expansion olarak sunma gibi bi terbiyesizlik yapmışlar

++content güzel damar konular en sonunda geri döndü. pandaria gibi
"FILLER" bi content degil , baba bosslar olacak gibi

++garrison olayı çok keyifliye benziyor

++hardcore raid yapan biri olarak yeni raid değişikliklerini (mythic 20man gibi) çok ilginç buldum

++bag auto sort ve account-boyu heirloomlar gibi ince değişiklikler unutulmamış

- ler ve + ların birbirini götürdüğü , son derece nötr bi expansion olmuş. ayağa kaldırıp heyecanlandırmadı ama bu ne aq da dedirtmedi
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

dikkat et uçan halıyla dolaşan pony taillı pembe pandaların tozunu yutma.

Horde olanlarını FLUFFYY :) :) :) diye severim, ally olanların bağırsaklarını deşip kanında dans ederim

https://static1.e621.net/data/08/3d/083ded709f9149cc095767db808ec0a3.png

Çustodem senin de bağırsakların tehlikede şu anda...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...