Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni başlıyorum

Pluton

Öne çıkan mesajlar

Oyun şu an çok güzel, direk panda ile devam et, sonra faction seçicen zaten, horde vs ally. Neyle devam etmek istersen onla yola devam et. Zaten mutlaka alt karakter açacaksın ilerde. 8 senedir oynuyorum, en fazla 11 ay frozen yaptım, ara ara açıp oynarım, tüm expleri de aldım. Hala bitirdik başlanmaz bıkbık dolu ama en iyi mmorpg piyasadaki, herkes usta herkes kral...
Sosyal ağlarda paylaş

MasterHapLo said:

zor gelecek birsey yok. oynamiyorsaniz bok atmayin arkadas.

op ye mesaj:

honorbuddy satin al bi tane bota birak 90 olsun. sonrasinda gunde 1-2 saat takil. yoksa ek paket bitene kadar anca 90 olur bi karakterin.

Öeh amma abartmışsınız ha

2 days 22 hours playtime ile 0-90 shaman levelladım daha yeni, ki bu süreye Twisting Nether in queue leri gereği tüm yemeklerde logout olmayıp alt tab edip Orgrimmar da dikilmeler de dahil. Kemiksiz 60 saatte 0-90 hiç zor değil.
Sosyal ağlarda paylaş

hunty said:

O botlari Blizzard dalga dalga banliyor.

Blizz Her bot kullananı dalga dalga banlamıyor ve olay biraz şans işi doğrusu. öncelikle 7/24 bot yapanlar banlanır ,bunlar genellikle BG yapanlar ve gather yapanlar .Ah de işlem oranlarıda günlük 750 ile 1500 arasıdır yani ben bot kullanıyorum diye bas bas bağırıyordur. günlük bot kullanımını 6-7 saaat ile sınırlı tutarsan banlanma riskin düşük oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

valla 5.4 casual oyuncular için çok iyi durumda değil.Bir kere benim gibi saatleri sayılı adamlar için LFR çok zor olmuş.tank çıkıyor 40 saat tank bekliyorsun. Healer çıkıyor gene öyle! Önceki LFR raidlerine göre bazı boss lar da zor olunca,2 wipe ye hemen tank,healer vs.. çıkıyor.LFR yi daha kolay yapmaları lazım sonuçta yeni başlayan ve vakti olmayan adamlar Başlangıçta sadece LFR yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

23 Level oldum. Pek giremiyorum ama girincede 3-4 saat takılıyorum. Keşke daha fazla zamanım olsaydı, gayet iyi bence.

Görevler muhteşem adamı sıkmıyor. Dungeon Finder sevdim v.s v.s

Bakıcaz bakalım yavaş yavaş ilerliyorum işte Panda Monk'um ile :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...