Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gruplaşma ve adam kayırma topiği

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

cicibeybe said:

Ving baya sempati duymaya başladım sana bu gezi olaylarından sonra
bu küfür ban vs olaylarını da sallamıyorum ama şuan ne yapıyorsun anlamış değilim

abi gündem'in cılkı çıktığı anda az eğlenip banlanayım dedim. kayırdılar banlanmadım. yaver muhabbetine o kadar sinirlendim ki ibneliğine sağa sola sataşıyorum. uçarım yakında zaten.

gündem gitti gerek kalmadı foruma benim açımdan. forumunda bana ihtiyacı kalmadı. direnişte zaten süzgeç gibiydi bir avuç adam kaldı doğru dürüst. e onlarla da zaten dışarda görüşüyorum konuşuyorum. baymışım forumdan ortalık karıştırayım dedim. baya da iyi karıştı yalnız.

esh baya süper bi herif. belki 2 aydır ne skypeta ne feysbukta konuştum kendisiyle. zannedilen o 'ısmarlama' gelmenin tam tersine ölesine girdim bi baktım esh'e abanılmış. abanan adam blackice.

bu arada bitane kayıran adam var beni oda xaenindir heralde. oda beni kayırmıyor genel olarak herkesi kayırıyor. bi derece rahat yazılması taraftarı olduğundan argümanı gayet solid 'eşşek kadar adamlarız artık'. noyanı sekoyu bilmemneyi herkesi savunan adam xaenin. iyilik meleği ak. düzgün düzgün yazıyor hala gelip uğraşıyor falan ona bile bin tane laf edilmiş.

ciddi işler dönerse düzgün düzgün yazarım yine ama şu haliyle yazmaya değmez. yaver yaver diye esh'e laf eden itler rahatsız olduysa ki oldu başka yazıcak bişeyim yok.

öbdüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...