Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 4

Gaboo

Öne çıkan mesajlar

Messi? Messi daha çok gol atmış ronaldodan daha az maçta. Ronaldo emekliye ayrılırken messinin daha çok gol atmış olma potansiyeli var.

Ayrıca alex konusuna katılıyorum , alex şuan fenere geri gelsin ben sevinirim lan galatasaraylı halimle. Adam gibi adamdı , yoksa çok topçu geldi gitti ama adam gibi adamları hep hatırlıyoruz.

Hakan Şükür galatasaray formasıyla en çok gol atan adam olmuştu yanılmıyorsam , her zaman galatasaray tarihinde adı altın harflerle yazar , ama futbolu bıraktıktan sonra yaptıklarını görünce , şuan Alex'i daha çok seviyorum başıma bişi gelmicekse.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Messi? Messi daha çok gol atmış ronaldodan daha az maçta. Ronaldo emekliye ayrılırken messinin daha çok gol atmış olma potansiyeli var.

Ayrıca alex konusuna katılıyorum , alex şuan fenere geri gelsin ben sevinirim lan galatasaraylı halimle. Adam gibi adamdı , yoksa çok topçu geldi gitti ama adam gibi adamları hep hatırlıyoruz.

Hakan Şükür galatasaray formasıyla en çok gol atan adam olmuştu yanılmıyorsam , her zaman galatasaray tarihinde adı altın harflerle yazar , ama futbolu bıraktıktan sonra yaptıklarını görünce , şuan Alex'i daha çok seviyorum başıma bişi gelmicekse.

messi zaten xavi ve iniesta bırakınca futbolu bırakır abi.o yüzden o potansiyeli göremiyorum.

cok mu hater bir mesaj oldu ki :(
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

ordaki listede herkesden 10 yaş küçük olup, 4. sırada olan ronaldo futbolu bırakırken hakkında neler konusulcak acaba, en yakın rakibine CL'de 50 gol falan fark atar

28 yasında ronaldo. hatta subatta 29 oluyomus. 5 sene daha cl'ye giden takımda oynasa ve her sezon ortalama 4 gol atsa ancak yetisebiliyor. gecer muhtemelen ama fark atamaz o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

abi zaten adamlar 6-7 senedir kabus gibi 2. tur geçiriyorlar :D hep eleniyorlar(yanlis hatirlamiyorsam 2. turdu çeyrek de olabilir)

son sampiyonluktan sonra yüzleri gülmedi. ama geçen sene onu yendiler, bu sene finale kadar giderler diye düşünüyorum, bu haftaki el classico (yarın sanırım) ip ucu verir bize.

barça konusunda da, benim gözümde xavi iniesta messiden daha degerli, onlar takımdan tamamen kopunca messinin ne verebilcegini merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...