Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 4

Gaboo

Öne çıkan mesajlar

scorch said:

ünal resmen minion ve leecher doldurdu klübe yönetici sıfatı ile.

gelen tiplere baksanıza

2 sene önceki seçim sonrası basına çıkan herkes galatasaraya başkanlık yapabilecek kapasitedeydi.
ali dürüst olsun diğer adamın adını unuttum vallahi.

sonra ne olduysa aysal bunu böyle yapalım dedikce muhalefet edince bu tipler hepsini temizlemekle başladı, sonuç bugünkü tipler.

hepsi ders kitaplarından kafa kaldırmamış, yada hacı paradan haber ver diyen tipler.

bi bok olmaz bu takımdan bu yönetim kadrosu ile.

mancinin tercümanlarından belli takımın hali, türkçe özürlü 2 tip senelerdir tercüman klüpte. yokmu lan 72 milyonda 1 tane düzgün tercüman galatasaraylı?

adnan polat yerine başkan bulamıyorduk o zamanları unutmayın, fatih terim bile gelmiyordu, niye büyük gs li çünkü o
Sosyal ağlarda paylaş

Aysal: Gel bize hoca ol

Galatasaray’da, sözleşmesi biten ve cazip teklifler alan yıldız futbolcuya ilk teklif yapıldı.

GALATASARAY’da son günlerde gündemdeki isim olan Didier Drogba ile nikah tazelemek için ilk görüşmeyi Ünal Aysal nihayet gerçekleştirdi... The Legend (Efsane) lakaplı yıldızı Türkiye’ye getirerek büyük bir transfer başarısına imza atan Aysal’ın teklifi karşısında tecrübeli golcü yeni kontrat için açık kapı bıraktı... Sözleşmesi Mayıs ayında sona erecek olan ve Chelsea’nin yanısıra, ABD ile Katar kulüplerinden cazip teklifler alan Drogba’yla, Aysal’ın geçtiğimiz ay bu konuyla ilgili görüştükleri ortaya çıktı.
Aysal’ın, Drogba’ya kariyerine ne şekilde devam edeceğini sorduğu görüşmenin detaylarına gelin birlikte bakalım...

AYSAL’IN KAFASINDAKİ ÖRNEK BUTRAGUENO

DROGBA’yı kulübün futbol dünyasındaki yüzü yapmak isteyen Aysal, bir yıllık yeni kontrat için yeşil ışık yaktı. Aysal, Real Madrid’deki Butragueno örneği gibi Drogba’nın da sarı kırmızılı forma altında futbolu bırakıp göreve devam etmesini istediğini yıldız futbolcuya iletti. İkili arasında şu diyalog yaşandı...

- AYSAL: Kariyerine ne şekilde devam etmek istiyorsun. Florya’da teknik kadro içinde sana yer açabiliriz. Antrenör olarak da göreve devam edebilirsin.
- DROGBA: Teşekkür ederim. Futbol kariyerimin sonuna gelmedim. En az 2 sene daha oynayacağım. Bu güce ve kazanma hırsına sahibim. Sahalarda olacağım.
- AYSAL: O zaman kimseye söz verme. Sana 1 yıllık daha teklif yapabiliriz. Bizi bekler misin?
NE CEVAP VERECEĞİ MERAK EDİLİYOR

TARAFTARIN sevgilisi olan ve takıma büyük katkı sağlayan Drogba, Ünal Aysal’a net yanıt verdi:
- Bundan şeref duyarım.
Aysal ve yönetici arkadaşları, Ocak ayında Drogba’ya 1 yıllık yeni kontrat önermek için kolları sıvadı. Sarı kırmızılıların 2015 Mayıs’ına kadar olan süreyi kapsayacak yeni sözleşmede 36 yaşındaki futbolcunun şu anda aldığı yıllık ücrete indirim ya da zam uygulamayacak. Yılda 4 milyon Euro alan Drogba’ya aynı rakama imza atması teklif edilecek. Buna bir hayli cazip teklifler alan Drogba’nın vereceği yanıt ise merakla bekleniyor.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/25263183.asp
Sosyal ağlarda paylaş

VARAN 1
said:
Florya'da yumruklaşma
Galatasaray'da Mancini döneminde gözden düşen isimlerden biri olan Engin Baytar'ın, Real Madrid maçı öncesi Dany ile kavga ettiği için Kasımpaşa maçının 18 kişilik maç kadrosuna giremediği ortaya çıktı. Dany ile idmanda yumruklaşan Engin'e çok kızan Mancini'nin resmen olmasa da öğrencisini kadro dışı bıraktığı ve yönetimin istediği yazılı rapor için "Juventus maçından sonra veririm" dediği öğrenildi.

VARAN 22
said:
Karşılaşmadan sonra Eboue'yi, Teknik Direktör Mancini'ye şikayet eden futbolcuların, "Eboue konusunda hakemlerin önyargısı var. Bunda Eboue'nin de payı bulunuyor. Çünkü bazen abartıyor, ufak bir faulü büyütüyor. Sonra hemen kalkıyor. Sivas maçında dudağı patlarken kimse inanmadı.
O maçta yine ona yapılan ve verilmeyen penaltı var. Bu maçta da çalınmayan bir penaltı oldu. Hakemler Eboue'ye güvenmiyor. Ancak Eboue de hiç masum değil" şeklinde serzenişte bulundukları ifade edildi.

VARAN ÜÇÇÇ
said:
Büyük cezalar yolda
Yönetim, ‘kader’ sınavı olan Juventus maçı sonrası oluşacak tabloya göre futbolculara ağır cezalar kesebilir. Hatta bazı isimler kadro dışı bile bırakılabilir.
Cimbom’da üst üste gelen başarısız sonuçlar nedeniyle radikal kararlar almaya hazırlanan yönetim, devre arasında büyük bir temizlik operasyonuna girişecek. Juventus maçı öncesinde ve sonrasındaki tabloya göre de futbolcuların ağır para cezalarına çarptırılmasının, hatta kadro dışı kalmalarının bile gündeme geleceği öğrenildi. Son olarak Kasımpaşa maçında sahada birbiriyle kavga eden Melo ve Sabri’nin görüntülerinden rahatsız olan başkan Ünal Aysal’ın, Mancini’nin bu konudaki olumlu açıklamalarına karşın, kurmaylarına talimat vererek “Gereken ceza neyse verilsin” dediği belirtildi.

ahah yazık lan çöktü koca kulüp, Aziz belki de Ünalı ufaktan yetiştirmiştir zamanı gelince GSnin içine sokup çökertmesi için lul
Sosyal ağlarda paylaş

Juve maçı Gs yönetimi için bir kader maçı bana göre...

Senaryo 1) (Gs yenilir veya beraber kalır kopenhag yener yada berabere kalırsa) ve Gs, Uefa kupalarından elenirse bu yönetim sezon sonuna kalmaz...

Senaryo 2) Gs uefaya giderse ve orda ne yapacagı belli olmayacagı için hala koltukları sallantıda olur...

Senaryo 3) Gs maçı alır şamp ligine gider ve takıma bir heyecan, ruh gelirse bu ligede yansır en kotu 2.sırada bitiririz ligi yönetim güven saglar kalır en az 1 sezon daha...

bu nedenlerden dolayı bu maç kilit maç gibi geliyor bana yinede top yuvarlaktır:) bu tahminlerin hiçbiride olmayabilir
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

VARAN 1
said:
Florya'da yumruklaşma
Galatasaray'da Mancini döneminde gözden düşen isimlerden biri olan Engin Baytar'ın, Real Madrid maçı öncesi Dany ile kavga ettiği için Kasımpaşa maçının 18 kişilik maç kadrosuna giremediği ortaya çıktı. Dany ile idmanda yumruklaşan Engin'e çok kızan Mancini'nin resmen olmasa da öğrencisini kadro dışı bıraktığı ve yönetimin istediği yazılı rapor için "Juventus maçından sonra veririm" dediği öğrenildi.

VARAN 22
said:
Karşılaşmadan sonra Eboue'yi, Teknik Direktör Mancini'ye şikayet eden futbolcuların, "Eboue konusunda hakemlerin önyargısı var. Bunda Eboue'nin de payı bulunuyor. Çünkü bazen abartıyor, ufak bir faulü büyütüyor. Sonra hemen kalkıyor. Sivas maçında dudağı patlarken kimse inanmadı.
O maçta yine ona yapılan ve verilmeyen penaltı var. Bu maçta da çalınmayan bir penaltı oldu. Hakemler Eboue'ye güvenmiyor. Ancak Eboue de hiç masum değil" şeklinde serzenişte bulundukları ifade edildi.

VARAN ÜÇÇÇ
said:
Büyük cezalar yolda
Yönetim, ‘kader’ sınavı olan Juventus maçı sonrası oluşacak tabloya göre futbolculara ağır cezalar kesebilir. Hatta bazı isimler kadro dışı bile bırakılabilir.
Cimbom’da üst üste gelen başarısız sonuçlar nedeniyle radikal kararlar almaya hazırlanan yönetim, devre arasında büyük bir temizlik operasyonuna girişecek. Juventus maçı öncesinde ve sonrasındaki tabloya göre de futbolcuların ağır para cezalarına çarptırılmasının, hatta kadro dışı kalmalarının bile gündeme geleceği öğrenildi. Son olarak Kasımpaşa maçında sahada birbiriyle kavga eden Melo ve Sabri’nin görüntülerinden rahatsız olan başkan Ünal Aysal’ın, Mancini’nin bu konudaki olumlu açıklamalarına karşın, kurmaylarına talimat vererek “Gereken ceza neyse verilsin” dediği belirtildi.

ahah yazık lan çöktü koca kulüp, Aziz belki de Ünalı ufaktan yetiştirmiştir zamanı gelince GSnin içine sokup çökertmesi için lul

millet kendi takimini birakti zevkle bizim takimi takip ediyor. ne kadar da mutlular sdf sezon sonu yine kamyon kamyon selpaklar gelmese bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Mehanix said:

Juve maçı Gs yönetimi için bir kader maçı bana göre...

Senaryo 1) (Gs yenilir veya beraber kalır kopenhag yener yada berabere kalırsa) ve Gs, Uefa kupalarından elenirse bu yönetim sezon sonuna kalmaz...

Senaryo 2) Gs uefaya giderse ve orda ne yapacagı belli olmayacagı için hala koltukları sallantıda olur...

Senaryo 3) Gs maçı alır şamp ligine gider ve takıma bir heyecan, ruh gelirse bu ligede yansır en kotu 2.sırada bitiririz ligi yönetim güven saglar kalır en az 1 sezon daha...

bu nedenlerden dolayı bu maç kilit maç gibi geliyor bana yinede top yuvarlaktır:) bu tahminlerin hiçbiride olmayabilir

UEFA'ya gidip gitmemek arasında bir fark yok Galatasaray için, hatta o kupada debelenmeyip en azından lig 2.'liğini daha sağlıklı kovalarız.

Benim bu seneden maksimum beklentim ligi 2. bitirmek ve CL grubundan çıkmak, sezon başında yapılan fiyasko kadro mühendisliği ve yaşadığımız travmaları amorti eder net
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...