Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şikayet Kutusu

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:

Olayın tanıdık tanımadıkla alakası yok, hiç sohbetim olmayan adamı da savunuyorum ben moderasyonda, banlamayın diyorum. Kim olduğunu bilmesem bile adamın uzun süredir forumda olduğunu biliyorum, düzgün postlarını görüyorum, millete yardımcı olan bir insan olduğunu farkediyorum. Dolayısıyla bir anlık öfke patlamasıyla bütün o iyi niyetinin pazara gitmesi fikri benim hoşuma gitmiyor.

Ama öte yandan 2 ay önce foruma üye olmuş zırtapozun biri gelip de abuk subuk konuşunca onun banlanmasını istememiz haliyle daha rahat oluyor. SEVMEDİĞİMİZ için değil TANIMADIĞIMIZ için, anlamadığınız şey bu. İçinizden çoğunuzun samimiyetine inandığımız için tartışmanın sıcaklığında ettiğiniz laflardan ötürü banlamamaya çalışıyoruz. Hatta bir çoğunuz benim çöpü ve gündemi nasıl modere ettiğimi de biliyorsunuzdur, çok gerekmediği sürece konu kilitlemem ya da insan banlamam. Kilitlediğim zaman aynı kişiler arasındaki tartışmanın başka topiclere de sıçrayacağından emin olduğum için durumu tek topicte contain edebilmek ve orada çözülmesini sağlamak amacıyla yapıyorum bunu. Üşendiğimden ya da Orçun bana top diyecek diye değil.
(tu)
dediklerin dogru ama tanıdıklar kayırılıyor demek cok zevkli yada durumu nereye yolluyoz demek:)) trololool
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

100 altı olan bi yaşlılar konseyimiz var bide
mesela orda kimi kayırcagımızı belirliyoruz
orçun mesela hep liste başı
en çok onu kayırıyoruz

üye numarası nerden görülüyor?

Eski üyeler banlandıkça inaktif oldukça önlere kayabiliyor muyuz?:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...